Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Marcela Suchanová, krbyPraha

Našim klientům nabízíme k prodeji kompletního vybavení rodinných domů. Specializujeme se na kvalitu nabízeného vybavení. Pořiďte si kvalitní bytové doplňky. Zaměřujeme se na prodej zářivek. Nabízíme nejlevnější vonné svíčky. Pomůžeme Vám vybrat z naší bohaté nabídky tapet ty nejvhodnější. V rámci oddělení vybavení domů prodáváme i sprchové kouty. Připravili jsme bohatou nabídku různých typů roštů. Cenově dostupné rolety z našeho prodeje si zákazníci velice oblíbili. Pořiďte si u nás kvalitní botník podle Vašich představ. Věnujeme se prodeji kvalitního nábytku. Na odolné a praktické pracovní desky z našeho oddělení vybavení domů se můžete spolehnout. Nabízíme kvalitní pohovky za výhodné ceny. U nás můžete nakupovat i na splátky. Náš dovoz vybavení domů Vám je k dispozici. Navštivte naše prodejny a vyberte si ze široké škály kvalitních příborníků.

Kontaktní údaje:

Branická 258/111
14700 Praha

 
E-mail: info@flamene.eu

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Argan CZ, s.r.o.

Naše firma zajišťuje prodej vybavení domů. Základním pilířem budování partnerství mezi zákazníkem a naší společností je ochota. Naše společnost neustále obměňuje a rozšiřuje kvalitní sortiment na prodejně, neboť naší prioritou je uspokojení potřeb a přání našeho zákazníka. Naše firma má velké znalosti v oblasti vybavení domů. Záleží nám na vaši spokojenosti, když Vám poskytujeme poradenství v oblasti vybavení domů. Odborná veřejnost doporučuje sortiment na naší prodejně pro jeho vysokou jakost a současně i soulad se stanovenými normami..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Svět krbů, spol. s r.o.

Naše firma zajišťuje prodej vybavení domů. V sortimentu vybavení domů nabízíme naším zákazníkům široký výběr z kvalitních výrobků. Jsme specialisté na prodej bytových doplňků. Přijďte si vybrat z našich kvalitních zářivek. Zaměřujeme se na prodej vonných svíček. Správný výběr tapet zásadně ovlivní styl, design a atmosféru Vašeho interiéru. Připravili jsme Vám bohatý výběr sprchových koutů. V rámci našeho oddělení vybavení domů prodáváme i rošty do postele.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

MORSO-kamna

Zákazníci naší prodejny jsou spokojeni s nabídkou sortimentu prodeje vybavení domů a jeho výhodnými cenami. Know-how naší společnosti je kvalita nabízeného sortimentu a ochotný a úslužný personál, který poskytne v případě zájmu i odborné poradenství každému zákazníkovi. Na našich prodejnách Vám ochotný personál pomůže vybrat nejvýhodnější produkt pro Váš dům, byt a zahradu. Sortiment prodejny naší společnosti je mezi zákazníky velmi vyhledáván pro svou kvalitu i funkční design. Zaručujeme se za naše vybavení domů splňující normy. U nás získáte i možnost poradenství. Zákazníci na nás oceňují spolehlivost, serióznost a vysokou úroveň poskytovaných služeb..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

A - Z Krby, s.r.o.

Nakupujte u nás stylové vybavení do vašich domů. Pokud potřebujete poradit s výběrem příborníku, nebojte se oslovit náš personál. Nabízíme stylové rolety pro každý dům. Rádi Vám pomůžeme vybrat rošt podle Vašich požadavků. V rámci nabídky vybavení domů prodáváme i sprchové kouty. Z naší nabídky tapet si jistě vyberete. Nabídneme Vám velké množství různých typů van. Přijďte do našeho velkoobchodu a vyberte si z nabídky vybavení pro Váš dům.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku