Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Marcela Suchanová, krbyPraha

Našim klientům nabízíme k prodeji kompletního vybavení rodinných domů. Specializujeme se na kvalitu nabízeného vybavení. Pořiďte si kvalitní bytové doplňky. Zaměřujeme se na prodej zářivek. Nabízíme nejlevnější vonné svíčky. Pomůžeme Vám vybrat z naší bohaté nabídky tapet ty nejvhodnější. V rámci oddělení vybavení domů prodáváme i sprchové kouty. Připravili jsme bohatou nabídku různých typů roštů. Cenově dostupné rolety z našeho prodeje si zákazníci velice oblíbili. Pořiďte si u nás kvalitní botník podle Vašich představ. Věnujeme se prodeji kvalitního nábytku. Na odolné a praktické pracovní desky z našeho oddělení vybavení domů se můžete spolehnout. Nabízíme kvalitní pohovky za výhodné ceny. U nás můžete nakupovat i na splátky. Náš dovoz vybavení domů Vám je k dispozici. Navštivte naše prodejny a vyberte si ze široké škály kvalitních příborníků.

Kontaktní údaje:

Branická 258/111
14700 Praha

 
E-mail: info@flamene.eu

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:

Poptávka bude odeslána firmě až po schválení administrátory, což obvykle trvá 1-3 dny.


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Frančekoexpans Praha, spol. s r.o.

Jsme prodejci různého zboží pro vybavení domů. V naší společnosti pracují pouze kvalitní pracovníci, připravení zodpovědět Vaše dotazy. Prodejna naší společnosti se specializuje na prodej zboží ve vysoké jakosti a funkčním designu. Serióznost směrem k našim klientům je pro nás prioritou. Ochota pomoci každému zákazníkovi je samozřejmostí. Vyžádejte si u našeho personálu odborné poradenství při výběru vybavení..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Krby Jiří Chaloupka

Naše společnost se zabývá prodejem vybavení do každého domu. Pokud potřebujete poradit, náš ochotný personál v oddělení prodeje vybavení domů, se Vám bude věnovat. Na naši prodejně čeká na zákazníky tým zaměstnanců s dostatkem zkušeností a znalostí k sortimentu. U nás si pořídíte kvalitu. Zaručujeme se za naše vybavení domů splňující normy. Naši zákazníci jsou spokojeni s nabízeným sortimentem, poradenstvím a službami pro zákazníky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

MORSO-kamna

Zákazníci naší prodejny jsou spokojeni s nabídkou sortimentu prodeje vybavení domů a jeho výhodnými cenami. Know-how naší společnosti je kvalita nabízeného sortimentu a ochotný a úslužný personál, který poskytne v případě zájmu i odborné poradenství každému zákazníkovi. Na našich prodejnách Vám ochotný personál pomůže vybrat nejvýhodnější produkt pro Váš dům, byt a zahradu. Sortiment prodejny naší společnosti je mezi zákazníky velmi vyhledáván pro svou kvalitu i funkční design. Zaručujeme se za naše vybavení domů splňující normy. U nás získáte i možnost poradenství. Zákazníci na nás oceňují spolehlivost, serióznost a vysokou úroveň poskytovaných služeb..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Argan CZ, s.r.o.

Naše firma zajišťuje prodej vybavení domů. Základním pilířem budování partnerství mezi zákazníkem a naší společností je ochota. Naše společnost neustále obměňuje a rozšiřuje kvalitní sortiment na prodejně, neboť naší prioritou je uspokojení potřeb a přání našeho zákazníka. Naše firma má velké znalosti v oblasti vybavení domů. Záleží nám na vaši spokojenosti, když Vám poskytujeme poradenství v oblasti vybavení domů. Odborná veřejnost doporučuje sortiment na naší prodejně pro jeho vysokou jakost a současně i soulad se stanovenými normami..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku