Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

TYS, s.r.o.Brno

Naše firma poskytuje prodej vybavení domů. Naše společnost klade velký důraz na dostatek znalostí a zkušeností personálu na prodejně, neboť naším cílem je zajistit nejen kvalitní sortiment, ale i poradenství na úrovni. V rámci naší široké nabídky sortimentu na prodejně seženete kvalitní a zajímavé bytové doplňky za atraktivní ceny od tuzemských i zahraničních dodavatelů. Nabízíme různé typy zářivek. Vyzkoušejte naše vonné svíčky. Nabízíme luxusní tapety nejvyšší kvality od renomovaných značek. Připravili jsme pro Vás velký výběr sprchových koutů. V rámci našeho oddělení vybavení domů prodáváme i rošty do postele. Naše rolety jsou nejlepší na trhu. Nabídneme Vám výběr z mnoha praktických botníků. Jsme odborníci v oblasti prodeje nábytku. Na kvalitu našich pracovních desek máme vysoké nároky. Nabízíme pohovky vyrobené v různých barvách, designu a materiálu. Zprostředkujeme nákup vybavení domů na splátky. Připravili jsme bohatou nabídku příborníků.

Kontaktní údaje:

Hrnčířská 889/13
60200 Brno

 
Telefon: +420549212607
E-mail: info@eurokrby.eu

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Weco, s.r.o.

Poskytujeme prodej produktů na vybavení Vašeho domu. Víme, že ochotného personálu si zákazníci velice cení. Prodáváme také celou řadu zářivek. V rámci našeho oddělení vybavení domů prodáváme i vonné svíčky. U nás Vám nabízíme moderní tapety na zeď. Vyberte si u nás za Váš vysněný sprchový kout, za nejnižší možnou cenu. Máme také pestrou nabídku roštů. V rámci našeho oddělení vybavení domů prodáváme i rolety.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Krby ALDO

Zabýváme se prodejem kvalitního a levného vybavení pro Váš dům. Kvalita je konečně dostupná pro každý dům. Zabýváme se prodejem bytových doplňků. Specializujeme se na prodej zářivek. Na vonné svíčky z našeho oddělení vybavení domů se můžete těšit. U nás najdete široký výběr tapet. V rámci oddělení vybavení domů prodáváme i sprchové kouty. Rádi Vám pomůžeme vybrat rošt podle Vašich požadavků.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

KRBY KUČERA

Naše společnost se specializuje na prodej vybavení domů a bytů. Naši spokojení zákazníci si zakoupili na naší prodejně cenově dostupný a současně i kvalitní sortiment z prodeje vybavení domu. Pomůžeme Vám vybrat si ty správné bytové doplňky. Na našich prodejnách si určitě vyberte zářivku, kterou zrovna potřebujete. V rámci našeho oddělení vybavení domů prodáváme i vonné svíčky. Dokážeme Vám vybrat ty nejlepší tapety podle Vašich představ. Vybavte svou koupelnu naším sprchovým koutem. Neváhejte vyzkoušet naše postelové rošty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Edilkamin - CZ, s.r.o.

Máme velké zkušenosti s prodejem vybavení domů. Vyberte si ty nejvhodnější zářivky pro váš domov. Vonná svíčka od nás, je vhodným dárkem pro každého. Vyberte si z velkého množství našich kvalitních tapet. Na našich prodejnách nabízíme nejlevnější sprchové kouty vysoké kvality. Náš široký sortiment roštů je mezi zákazníky velmi vyhledáván. V rámci prodeje rolet nabízíme našim zákazníkům i doplňkové služby spojené s jejich nákupem. Z nabídky příborníků si u nás vybere každý.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku