Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Abros krby, s.r.o.Vratimov

Součástí našich služeb je prodej vybavení domů. Naše společnost nabízí moderní a široký sortiment ve vysoké kvalitě. Naši prodejci vám pomohou s výběrem bytových doplňků. Pro své zákazníky máme připraveny i široké spektrum zářivek. Vytvořte teplé, příjemné prostředí s vonnými svíčkami. Nabízíme tapety z různých materiálů. Nabízíme nejrůznější sprchové kouty za skvělé ceny, ve vysoké kvalitě. Vyberte si z naší bohaté nabídky roštů. Naše rolety se chlubí českým původem. Prodáváme příborníky různých barev. Naši zákazníci využili výhod spojených s nákupem na naší prodejně a zakoupili kvalitní botníky za výhodné ceny i další sortiment. U nás si jistě vyberete pracovní desku dle svých potřeb. Nabídneme Vám velké množství kvalitních pohovek. U nás není problém nakoupit na splátky. Pro své zákazníky máme v nabídce i montáž. Naše firma je dodavatelem centrálních vysavačů. Prodáváme nábytek do obývacích a dětských pokojů, do kuchyní, ložnic i předsíní.

Kontaktní údaje:

Na Zadkách 1214
73932 Vratimov

 
Telefon: +420595136677
E-mail: abros@abroskrby.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Ing. Aleš Kielar, krbové měchy

Náš prodej je zaměřen na standardní a doplňkové vybavení domů. Všechno naše vybavení domů splňuje normy. Funkční design Vašeho bydlení Vám u nás pomůžeme zařídit. Serióznost je naší silnou stránkou. Obsluhu a servis zákazníkům zajišťuje na naší prodejně příjemný personál s prvotřídní znalostí nabízeného sortimentu. Zabýváme se prodejem kvalitního nábytku za rozumné ceny..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Jarmila Pětrošová

V naší firmě se zabýváme prodejem vybavení domů. Přijďte si vybrat vonné svíčky pro Vaše příjemné posezení. Nabízíme kvalitní tapety pro každého. Vybavte svou koupelnu naším sprchovým koutem. Připravili jsme bohatou nabídku různých typů roštů. Naše rolety jsou nejlepší na trhu. Nabízíme také příborníky za rozumné ceny. Na našich prodejnách nábytku vždy dostanete odpověď na vaši otázku.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Ing. Danuše Banasinská, poradce v oblasti vytápění

Naše společnost se zabývá prodejem vybavení domů. Zajisté oceníte poradenství při výběru nejvhodnějšího produktu pro Vaše bydlení. Naše bytové doplňky jsou nejlepší produkty z oddělení vybavení domů. Náš vyškolený personál Vám vždy poradí ohledně vhodně zvolené zářivky. Z naší bohaté nabídky vonných svíček si jistě vyberete. V rámci našeho oddělení vybavení domů prodáváme i tapety. Naše sprchové kouty vynikají dlouhou životností. Využijte výhodné nabídky k nákupu roštů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

KRBY HRANICE

Nabízíme k prodeji široký sortiment vybavení rodinných domů. Vonné svíčky od naší společnosti se hodí do každého interiéru. Na naše tapety ze sortimentu vybavení domů se můžete spolehnout. Kupte si naše sprchové kouty, protože jsou nejkvalitnější na trhu. Nepodceňujte kvalitu roštu a nechte si poradit od profesionálů! Zajišťujeme prodej rolet všech barev. Uspořádejte si příbory ve své kuchyni pomocí příborníku od naší společnosti. V prodeji nábytku jsme lepší než konkurence. Vhodně zvolená pracovní deska, kterou zakoupíte v naší firmě, dá Vašemu interiéru jiný rozměr.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku