Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Společenský důmLuhačovice

Nabízíme ubytování pro všechny a za skvělé ceny. Naše ubytování je v oblasti s velkými možnostmi výletů do okolí. Staráme se o čistotu našeho ubytování. Využijte ubytovací kapacity našeho špičkového hotelu pro vaši dovolenou. Poskytujeme ubytování na úrovni.

Kontaktní údaje:

Lázeňské náměstí 127
76326 Luhačovice

 
Telefon: +420577682100, +420577134050
E-mail: spoldum@lazneluhacovice.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:

Poptávka bude odeslána firmě až po schválení administrátory, což obvykle trvá 1-3 dny.


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Lázeňský hotel Jurkovičův dům

Ubytování v našich prostorách je vám k dispozici. V příjemném prostředí našeho baru zcela zapomenete na čas. Vychutnejte si také nápoje z minibaru. Nabízíme ubytování vybavené sociálním zařízením. Náš hotel vám poskytne kvalitní ubytovací služby. K menšímu vaření nabízíme prostory kuchyně. Zveme vás také k návštěvě naší vyhlášené restaurace. Při ubytování v našem objektu si můžete užívat i bazén.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Lázeňský hotel Palace

Nabízíme pohodlné ubytování v našich prostorách. Nabízíme komfortní ubytování s televizí. Nabízíme vám možnost ubytování v našich prostorách. Na pokojích můžete sledovat i satelitní programy. Objednejte si také skvělé masáže. Zařídíme Vám ubytování v hotelu. Nabídneme vám také ubytování v komfortním apartmánu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Lázeňský & wellness hotel Niva

Nechte se oslovit krásným prostředím a ubytujte se v našem pěkném objektu. Pro naše klienty organizujeme tématicky zaměřené wellness pobyty. Sportovní pobyty jsou vhodné pro děti a dospělé. Naše rodinné pobyty jsou vhodné jak pro náročné tak méně náročné klienty. Hýčkejte se na relaxačním pobytu v našem krásném prostředí. Na našem rekondičním pobytu získáte zpět svou formu. Rezervujte si u nás včas vhodný termín pro školní pobyt. Nabízíme odpočinkové wellness pobyty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Lázně Luhačovice, a.s.

Krásné prostředí i příjemný personál vás čeká v našem ubytovacím objektu. Nabízíme odpočinkové wellness pobyty. Rádi vás zveme i k pobytům pro školy. Na našem rekondičním pobytu získáte zpět svou formu. Nabízíme též možnosti využití relaxačního pobytu. K dispozici máme prostory vhodné k využití pro rodinné pobyty. Jsme odborníci na pořádání sportovních pobytů všeho druhu. V nabídce máme také oblíbené wellness pobyty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku