Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Beskydská šachová školaFrýdek-Místek

Snažíme se sdružovat lidi, kteří mají podobné zájmy. V rámci našich aktivit a činností se pravidelně setkáváme i s členy působícími v jiných organizacích. Máme pro vás v rámci našeho spolku připraveno kvalitní a spolehlivé poradenství. Mezi našimi seriozními členy najdete spoustu lidí se stejným zájmem. Lidský přístup a ochota, to je pro vás jistota. Sportovní, zábavní a zájmové spolky Vám rády nabídnou možnost členství. Náš spolek je určen pro všechny, kteří milují kuželky.

Kontaktní údaje:

Pionýrů 752
73801 Frýdek-Místek

 
E-mail: k.holusa@chessfm.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Moravské sdružení tradičního Kung Fu Lok Yiu Wing Chun

Hlavní činností našeho spolku je sdružení lidí. V rámci oblasti našeho působení dosáhla naše organizace výborných výsledků díky serioznosti a kvalitní členské základně. Naše organizace v rámci svého zaměření ochotně podporuje a účastní se realizace projektů zaměřených na oblast naší zájmové činnosti. Naše organizace se také specializuje na oblast poradenství. Organizujeme společná setkávání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

TTM - Tactical Team Moravia

Hlavním cílem naší organizace je sdružení lidí. Využijte služby našeho spolku a našeho spolehlivého poradenství. Ochotně vám pomůžeme s vyplňováním přihlášky. Na naší serióznosti si zakládáme. V našem ráji sportovních, zábavních a zájmových spolků si určitě nějaký vyberete. Náš spolek je určen pro všechny se zájmem o kuželky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Sičova drobná železnice

Pořádáme sdružení podobných lidí. Poradenství od nás můžete nyní využívat za výhodných podmínek. Připravujeme zajímavý program na našich zájmových setkáváních. Přijďte si ověřit ochotu našeho personálu. Serióznost je u našeho spolku vždy na prvním místě. Užívejte si účasti v některém z našich sportovních, zábavních a zájmových spolků. Přijďte k nám na kuželky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Spolek vodáků Campanula

Zapojte se také do našeho sdružení lidí podobných zájmů. Účastníme se setkávání, která pořádají různé spolky. Naše organizace sdružuje členy, kteří sdílí stejné nadšení pro věc a jsou ochotni trávit volný čas společnými aktivitami. Naše organizace náleží mezi sportovní, zábavní a zájmové spolky. Kuželky jsou jednou z několika činností, které provozujeme.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku