Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

KTS - AME, s.r.o.Hradec Králové, Pražské Předměstí

Jednou z našich aktivit je také prodej osvětlení. Při prodeji našich svítidel a osvětlení splňujeme normy. Zaměstnanci naší společnosti Vám jsou k dispozici s poradenstvím v oblasti svítidel a osvětlení. Ochota našich zaměstnanců je samozřejmostí při dodávce svítidel a osvětlení. Pro naši firmu je prioritou znalost sortimentu. Naše firma se Vám zaručí za kvalitu svých výrobků v oddělení svítidel a osvětlení.

Kontaktní údaje:

Karla Čapka 60/13
50002 Hradec Králové, Pražské Předměstí

 
Telefon: +420495263263, +420495212588
E-mail: ame@ame.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:

Poptávka bude odeslána firmě až po schválení administrátory, což obvykle trvá 1-3 dny.


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Elektro materiál Šrůtek

V rámci prodeje osvětlení reaguje naše společnost na aktuální trendy na trhu tuzemském i zahraničním. Jsme jednou z firem, na kterou se můžete spolehnout díky znalostem z oblasti svítidel a osvětlení. Naše firma nabízí svítidla a osvětlení ve funkčním designu. Zaměstnanci naší společnosti Vám jsou k dispozici s poradenstvím v oblasti svítidel a osvětlení. Naši zaměstnanci vám poradí s nákupem svítidel a osvětlení, případně se s vámi dohodnou na termínu montáže. Jsme jedničkou na trhu v oblasti elektroinstalačního materiálu na osvětlení. Neváhejte vyzkoušet naše dlouhotrvající žárovky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Elektrikář David Vrabec

Odborníci doporučují sortiment naší společnosti spojený s prodejem osvětlení. U naší společnosti můžete počítat s ochotou při prodeji svítidel a osvětlení. Nabízíme zákazníkům serioznost při dodávkách svítidel a osvětlení. Jsme specialisté na poskytování kvalitního osvětlení. Specializujeme se na prodej svítidel a osvětlení, které splňují normy. Snažíme se maximálně vyhovět požadavkům zákazníka, a proto nabízíme široký sortiment vysoké jakosti i možnost domluvit si montáž zakoupeného zboží. Náš kvalifikovaný personál vám pomůže s výběrem průmyslových svítidel a osvětlení podle vašich požadavků..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Net Centrum s.r.o.

Jsme odborníci na prodej osvětlení. Jsme společnost, která Vám nabídne odborné služby v oblasti poradenství ohledně svítidel a osvětlení. Na naši firmu se můžete spolehnout v oblasti prodeje svítidel o vysoké kvalitě. Nabízíme serioznost při prodeji svítidel a osvětlení. Specializujeme se na prodej svítidel a osvětlení, které splňují normy. Nabízíme dlouholetou znalost v oboru svítidel a osvětlení. Naše firma nabízí svítidla a osvětlení ve funkčním designu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

DATART.cz

Naše společnost zabývající se prodejem svítidel nabízí kvalitní svítidla do každého interiéru i exteriéru. U naší firmy na prodej svítidel a osvětlení můžete počítat s velkou seriozností při jednání. Jsme firma, která se zabývá prodejem svítidel a osvětlení s funkčním designem. Jsme jednou z firem, na kterou se můžete spolehnout díky znalostem z oblasti svítidel a osvětlení. Kvalitní produkty z naší výroby distribuujeme do sítě prodejen tuzemských i zahraničních.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku