Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

REXEL CZ, s.r.o.Brno, Trnitá

Specializujeme se také na prodej různých typů svítidel. Nabízíme vám poradenství v našem sortimentu. Naše firma se Vám zaručí za kvalitu svých výrobků v oddělení svítidel a osvětlení. Jsme prodejci svítidel a osvětlení, jejíž zaměstnanci jsou velice ochotní. V našem sortimentu svítidel a osvětlení najdete lampy a lustry s funkčním designem. V rámci oddělení svítidel a osvětlení nabízíme i elektroinstalační materiál. Náš maloobchod svítidel se snaží o maximální spokojenost zákazníků.

Kontaktní údaje:

Škrobárenská 497/10
61700 Brno, Trnitá

 
Telefon: +420545125011, +420545125096
E-mail: brno@rexel.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

ELKOV elektro a.s.

Naše společnost se zabývá prodejem osvětlení v prvotřídní kvalitě. Vizitkou našich zaměstnanců je ochota poradit při výběru svítidel a osvětlení. Prvky funkčního designu najdete u svítidel a osvětlení z naší nabídky. Naše firma se Vám zaručí za vysokou kvalitu prodávaného zboží v oddělení svítidel a osvětlení. Naše společnost se Vám zaručí za své znalosti v oblasti svítidel a osvětlení. Specializujeme se na prodej kabelů k osvětlení. Jsme odborníky na elektroinstalační materiál na světla..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

LUXPLAN, s.r.o.

V naší nabídce také najdete prodej osvětlení. U naší společnosti můžete počítat s ochotou při prodeji svítidel a osvětlení. Předností našich svítidel a osvětlení je funkční design. Znalost svítidel a osvětlení je naší devizou. U naší společnosti najdete porozumění v oblasti poradenství ohledně svítidel a osvětlení. Zajišťujeme specializovaný servis našich zařízení..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

LUMINEX, společnost s ručením omezeným

Prioritou managementu naší společnosti je uspokojení potřeb našich zákazníků prodejem kvalitního osvětlení za výhodné ceny. Naše firma se specializuje na poradenství v oblasti svítidel a osvětlení. Specializujeme se na prodej svítidel a osvětlení, které splňují normy. Naši zákazníci si velmi oblíbili naše zářivky za atraktivní ceny. Připravili jsme pro vás atraktivní nabídku venkovních svítidel. V naší nabídce svítidel a osvětlení najdete i samostatné žárovky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

DATART.cz

Poskytujeme také prodej vkusných svítidel. Nabízíme serioznost při prodeji svítidel a osvětlení. Specializujeme se na prodej svítidel a osvětlení, které splňují normy. Náš personál vám ochotně pomůže s výběrem osvětlení podle vašich představ. Záleží nám na vaší spokojenosti, když Vám poskytujeme poradenství v oblasti svítidel a osvětlení. Náš odborný personál je zárukou kvality výroby a vysoké jakosti vyrobeného sortimentu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku