Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

LUXPLAN, s.r.o.Brno, Žabovřesky

V naší nabídce také najdete prodej osvětlení. U naší společnosti můžete počítat s ochotou při prodeji svítidel a osvětlení. Předností našich svítidel a osvětlení je funkční design. Znalost svítidel a osvětlení je naší devizou. U naší společnosti najdete porozumění v oblasti poradenství ohledně svítidel a osvětlení. Zajišťujeme specializovaný servis našich zařízení.

Kontaktní údaje:

Sochorova 3209/38
61600 Brno, Žabovřesky

 
Telefon: +420545210836, +420602717202
E-mail: luxplan@luxplan.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

LEDCO

Naše společnost se snaží v rámci prodeje svítidel maximálně vyhovět požadavkům našich klientů na výběr, kvalitu a další vlastnosti našeho sortimentu. Naše firma prodává vysoce kvalitní svítidla a osvětlení. Dosáhli jsme úspěchu díky kvalitě výroby a spokojenosti s naším sortimentem. V naší nabídce svítidel a osvětlení najdete i samostatné žárovky. Specializujeme se na prodej výbojek. Specializujeme se na prodej LED produktů. Poskytujeme prodej moderních autožárovek, které vám zajistí bezpečnou jízdu. Náš maloobchod svítidel se snaží o maximální spokojenost zákazníků.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

HARICOM, spol. s r.o.

Management naší společnosti se snaží uspokojit přání našich zákazníků prodejem funkčních a kvalitních svítidel s dlouhou životností. Svítidla a osvětlení splňující normy jsou pro nás samozřejmostí. Svítidla z naší nabídky jsou té nejvyšší kvality. Jsme firmou, jejíž ochota v oblasti svítidel a osvětlení je pro ni samozřejmostí. Jsme firma, která má v oblasti svítidel a osvětlení velké znalosti. Služby poskytované naší prodejnou svítidel a osvětlení jsou vždy seriozní. Při nákupu svítidel a osvětlení získáte jejich servis..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Oldřich Škaroupka

Poskytujeme prodej osvětlení do Vašeho domova. Svítidla a osvětlení z našeho sortimentu splňují normy. Nabízíme různá svítidla, jejichž funkční design prozáří každý interiér. Jsme firma zaměřená na prodej svítidel a osvětlení, pro níž je serioznost samozřejmostí. Moderní technologie ve výrobě u našich dodavatelů jsou zárukou kvality vyráběného sortimentu. V rámci nabídky svítidel a osvětlení nabízíme i lustry..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

TV PRODUCTS CZ

Naší náplní je také prodej svítidel. Pro naši firmu je prioritou znalost sortimentu. Svítidla z naší nabídky jsou té nejvyšší kvality. U naší společnosti můžete počítat s ochotou při prodeji svítidel a osvětlení. Specializujeme se na prodej svítidel a osvětlení, které splňují normy. Jsme specialisté na poradenství v oblasti svítidel a osvětlení..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku