Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

LUXPLAN, s.r.o.Brno, Žabovřesky

V naší nabídce také najdete prodej osvětlení. U naší společnosti můžete počítat s ochotou při prodeji svítidel a osvětlení. Předností našich svítidel a osvětlení je funkční design. Znalost svítidel a osvětlení je naší devizou. U naší společnosti najdete porozumění v oblasti poradenství ohledně svítidel a osvětlení. Zajišťujeme specializovaný servis našich zařízení.

Kontaktní údaje:

Sochorova 3209/38
61600 Brno, Žabovřesky

 
Telefon: +420545210836, +420602717202
E-mail: luxplan@luxplan.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

LEDCO

Naše společnost se snaží v rámci prodeje svítidel maximálně vyhovět požadavkům našich klientů na výběr, kvalitu a další vlastnosti našeho sortimentu. Naše firma prodává vysoce kvalitní svítidla a osvětlení. Dosáhli jsme úspěchu díky kvalitě výroby a spokojenosti s naším sortimentem. V naší nabídce svítidel a osvětlení najdete i samostatné žárovky. Specializujeme se na prodej výbojek. Specializujeme se na prodej LED produktů. Poskytujeme prodej moderních autožárovek, které vám zajistí bezpečnou jízdu. Náš maloobchod svítidel se snaží o maximální spokojenost zákazníků.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

energocontrol

Naše společnost v rámci prodeje osvětlení nabízí široký sortiment kvalitních svítidel a osvětlení za výhodné ceny. Záleží nám na vaší spokojenosti, když Vám poskytujeme poradenství v oblasti svítidel a osvětlení. Poradíme Vám, jakou žárovku si vybrat. Můžeme se pochlubit pestrou nabídkou výbojek. V rámci naší nabídky svítidel a osvětlení prodáváme i LED produkty. S našimi autožárovkami nezabloudíte. V rámci našeho sortimentu je u nás možné zakoupit průmyslové osvětlení vysoké kvality za přijatelné ceny. V našem sortimentu interiérových svítidel a osvětlení se držíme současných trendů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Elektrolicht CZ

V naší nabídce také najdete prodej osvětlení. Jsme firma, která poskytuje poradenství v oblasti svítidel a osvětlení. Předností našich svítidel a osvětlení je funkční design. Zakládáme si na maximální ochotě při výběru svítidel a osvětlení. Naše společnost se může zaručit velkými znalostmi v oblasti svítidel a osvětlení. V rámci naší výroby je rozhodující jakost vyráběného sortimentu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

LUMINEX, společnost s ručením omezeným

Prioritou managementu naší společnosti je uspokojení potřeb našich zákazníků prodejem kvalitního osvětlení za výhodné ceny. Naše firma se specializuje na poradenství v oblasti svítidel a osvětlení. Specializujeme se na prodej svítidel a osvětlení, které splňují normy. Naši zákazníci si velmi oblíbili naše zářivky za atraktivní ceny. Připravili jsme pro vás atraktivní nabídku venkovních svítidel. V naší nabídce svítidel a osvětlení najdete i samostatné žárovky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku