Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

JANČA - Elektroinstalační materiál a svítidlaOstrava, Vítkovice

V naší nabídce také najdete prodej osvětlení. V našem ráji kabelů si vybere každý. Poradíme Vám, jaký si vybrat elektroinstalační materiál na Vaše světla. Náš velkoobchod prodává svítidla a osvětlení za nízké ceny. Náš maloobchod se svítidly a osvětlením je tu pro Vás. Specializujeme se na prodej žárovek.

Kontaktní údaje:

Štramberská 2878
70300 Ostrava, Vítkovice

 
Telefon: +420595952079, +420595954695
E-mail: stanislav@janca.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:

Poptávka bude odeslána firmě až po schválení administrátory, což obvykle trvá 1-3 dny.


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

KOLIMPEX, s.r.o.

Jsme firma, která poskytuje prodej osvětlení. Kvalitní průmyslové osvětlení od tuzemských i zahraničních výrobců a dodavatelů zakoupíte na naší prodejně za výhodné ceny. Neváhejte si u nás koupit elektroinstalační materiál na Vaše světla. V rámci oddělení svítidel a osvětlení nabízíme i autožárovky. Prodáváme různé typy žárovek.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

DATART.cz

Jsme odborníci na prodej osvětlení. Vizitkou našich zaměstnanců je ochota poradit při výběru svítidel a osvětlení. Zaměstnanci naší společnosti Vám jsou k dispozici s poradenstvím v oblasti svítidel a osvětlení. Znalost svítidel a osvětlení je naší devizou. Naše serioznost je samozřejmostí při dodávce svítidel a osvětlení. Máme vysoké nároky na zvyšování kvality při výrobě našeho sortimentu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Petr Volný

Jsme firma, která zajišťuje prodej osvětlení. Naše společnost disponuje velkou ochotou při prodeji svítidel a osvětlení. U nás najdete svítidla a osvětlení splňující platné normy. Jsme firma, jejichž zaměstnanci mají velké znalosti v oblasti svítidel a osvětlení. Naše firma na prodej svítidel a osvětlení je velice seriozní. Naše zářivky jsou ve vysoké kvalitě a s dlouhou životností. V sortimentu žárovek nabízíme i spořící nebo halogenové..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Growhemp - growshop

Prodáváme kvalitní svítidla. Kvalita osvětlení, které nabízíme, je prověřena. Naše firma nabízí svítidla a osvětlení ve funkčním designu. Ochota je naší předností při prodeji svítidel a osvětlení. Záleží nám na vaší spokojenosti, když Vám poskytujeme poradenství v oblasti svítidel a osvětlení. Při prodeji našich svítidel a osvětlení splňujeme normy..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku