Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Oldřich ŠkaroupkaBrno - Maloměřice

Poskytujeme prodej osvětlení do Vašeho domova. Svítidla a osvětlení z našeho sortimentu splňují normy. Nabízíme různá svítidla, jejichž funkční design prozáří každý interiér. Jsme firma zaměřená na prodej svítidel a osvětlení, pro níž je serioznost samozřejmostí. Moderní technologie ve výrobě u našich dodavatelů jsou zárukou kvality vyráběného sortimentu. V rámci nabídky svítidel a osvětlení nabízíme i lustry.

Kontaktní údaje:

Selská 90
61400 Brno - Maloměřice

 

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

light-oled v.o.s.

Poskytujeme prodej osvětlení do Vašeho domova. Prodáváme různé typy žárovek. V našem oddělení svítidel a osvětlení nabízíme i výbojky. V rámci naší nabídky svítidel a osvětlení prodáváme i LED produkty. Poskytujeme prodej moderních autožárovek, které vám zajistí bezpečnou jízdu. Náš velkoobchod se svítidly a osvětlením je tu pro Vás. Náš kvalifikovaný personál pomůže našim klientům s výběrem průmyslových svítidel a osvětlení podle jejich požadavků a představ. Interiérová svítidla a osvětlení najdete v naší nabídce.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

LUXPLAN, s.r.o.

V naší nabídce také najdete prodej osvětlení. U naší společnosti můžete počítat s ochotou při prodeji svítidel a osvětlení. Předností našich svítidel a osvětlení je funkční design. Znalost svítidel a osvětlení je naší devizou. U naší společnosti najdete porozumění v oblasti poradenství ohledně svítidel a osvětlení. Zajišťujeme specializovaný servis našich zařízení..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

LUMINEX, společnost s ručením omezeným

Prioritou managementu naší společnosti je uspokojení potřeb našich zákazníků prodejem kvalitního osvětlení za výhodné ceny. Naše firma se specializuje na poradenství v oblasti svítidel a osvětlení. Specializujeme se na prodej svítidel a osvětlení, které splňují normy. Naši zákazníci si velmi oblíbili naše zářivky za atraktivní ceny. Připravili jsme pro vás atraktivní nabídku venkovních svítidel. V naší nabídce svítidel a osvětlení najdete i samostatné žárovky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

DATART.cz

Poskytujeme také prodej vkusných svítidel. Nabízíme serioznost při prodeji svítidel a osvětlení. Specializujeme se na prodej svítidel a osvětlení, které splňují normy. Náš personál vám ochotně pomůže s výběrem osvětlení podle vašich představ. Záleží nám na vaší spokojenosti, když Vám poskytujeme poradenství v oblasti svítidel a osvětlení. Náš odborný personál je zárukou kvality výroby a vysoké jakosti vyrobeného sortimentu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku