Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Hotel NástupLoučná pod Klínovcem

Těšíme se na vaši návštěvu spojenou s ubytováním v překrásném prostředí. Naše příjemné prostředí se Vám bude líbit. Náš konferenční sál je vám k dispozici pro semináře či školení. Nejen pro vášnivé trampy, nenáročné turisty, cyklisty nabízíme možnost ubytování v kempu. Využijte naší nabídky levné přistýlky. Stylově zařízený bar se těší na vaši návštěvu. Nabízíme odpočinkové wellness pobyty. Na pokojích je pro naše hosty připraven i minibar. Chcete-li prožít dovolenou v blízkosti přírody, poskytneme vám krásné ubytování na chalupě. K dispozici během pobytu máme elektrické přípojky. V nabídce máme také oblíbené wellness pobyty. Jsme odborníci na pořádání sportovních pobytů všeho druhu. Nabízíme vám zajímavé rodinné pobyty. Využijte naší nabídky výhodných relaxačních pobytů. Přinášíme vám také možnost rekondičních pobytů. Zajišťujeme ubytování pro školní pobyty. K ukládání potravin můžete u nás využít i lednici. Pro příjemné vyplnění vašeho času stráveného u nás můžete využít zapůjčení lodiček. Vybavení objektu satelitním přijímačem je samozřejmostí. V našem ubytovacím zařízení si můžete dopřát i masáže. Vyzkoušejte také příznivé účinky naší sauny. V rámci našeho ubytování máte k dispozici i bazén. Součástí ubytovacího balíčku je i možnost využít okolní zahradu. Neváhejte si od nás půjčit skvělý gril. Stravování si můžete zajistit v prostorách naší restaurace. Parkování vašeho vozu je u nás zabezpečeno. Našim hostům nabízíme pro zábavu šipky. Nabízíme cenově výhodně ubytování s vanou. Zajišťujeme kvalitní ubytování s televizí. V rámci našich služeb vám nabízíme komfortní ubytování. Naše komplexní ubytovací služby vás jistě příjemně překvapí. Užijte si u nás také výborné snídaně. Nechcete-li si o dovolené vařit, využijte možnosti pobytu s polopenzí. Zajistíme pohodlné ubytování v hotelu.

Kontaktní údaje:

Háj ev.č. 104
43191 Loučná pod Klínovcem

 
Telefon: +420474396120
E-mail: recepce@hotelnastup.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Milan Dvořák - Horský hotel U Pašeráka

Ubytování u nás ve vás zanechá ty nejpříjemnější pocity. U nás se nebudete nikdy nudit, máte možnost výletů do okolí. Čisté a příjemné prostředí pro vaše ubytování je pro nás prioritou. Obraťte se na náš vstřícný a ochotný personál, který vždy rád pomůže všem hostům. Naše společnost, která poskytuje ubytování v příjemném prostředí, získala řadu spokojených zákazníků. U nás máte možnost bydlet v blízkosti přírody. Naší prioritou je nabídka kvalitního ubytování v hotelu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Vratislav Horák - Hotel Johanka

Připravíme vám ubytování podle vašich představ. V našem vybaveném kempu se vám určitě bude líbit. Nabízíme vám rovněž možnost pronájmu elektrické přípojky. Nabízíme levné ubytování v našich chalupách. Pobyty pro školy vám rádi zajistíme. Z nabídky rekondičních pobytů si jistě vyberete. Odpočiňte si u nás v rámci příjemných relaxačních pobytů. Jsme specialisté na rodinné pobyty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

STAR 1

Poskytujeme ubytování za skvělé ceny. Přijďte se pobavit do baru. Doporučujeme vám vyzkoušet naše výhodné ubytování za rozumnou cenu. Příznivci dlouhých relaxačních koupelí ocení pokoje vybavené vanou. Součástí našeho vybavení je bezbariérový přístup. Pro naše hosty je parkování samozřejmostí. V našem hotelu budete s ubytováním spokojeni..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Jiří Novák - Hotel Boží Dar

Nabízíme pohodlné ubytování dle Vašich představ. Nabízíme vám pěkné ubytování v sezóně i mimo ni. Užívejte si příjemné relaxace v prostorné vaně. Nabízíme cenově výhodné pobyty s turistikou. Doporučujeme vám také návštěvu naší příjemné restaurace. U nás můžete využít i kuchyň. Zaměřujeme se na ubytovací služby hotelu. Nabízíme komfortní apartmány za skvělé ceny.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku