Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

L a M, v.o.s. - Horský Hotel SvahováBoleboř

Nabízíme vám celoroční ubytování v malebné části xxx. Z dovolené na naší chalupě si přivezete spoustu zajímavých zážitků. Nabízíme též pobyty pro školy. Naše nabídka zahrnuje také celou řadu rekondičních pobytů pro každého. Skvělý relaxační pobyt v příjemném prostředí se vám bude jistě líbit. Garantujeme vám spokojenost s naší nabídkou rodinných pobytů. U nás si určitě vyberete s rozličné nabídky sportovních pobytů. Do naší nabídky patří i velmi oblíbené wellness pobyty. K standardnímu vybavení kempu patří elektrické přípojky. S naším grilem budete spokojeni. Připraveny jsou pro vás služby s možností zapůjčení lodičky. Využijte naší nabídky a zahrajte si šipky. Nabízíme komfortní ubytování s televizí. V pokojích máme také možnost přistýlky. Ubytování si můžete vybrat v pěkném kempu z naší nabídky. Náš hotel je jeden z nejlepších v okolí.

Kontaktní údaje:

Svahová 1
43121 Boleboř

 
Telefon: +420474659068

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:

Poptávka bude odeslána firmě až po schválení administrátory, což obvykle trvá 1-3 dny.


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Czech Coal Services, a.s. - Hotel Širák

Naše firma se specializuje na kvalitní služby v rámci ubytování. Oblíbené wellness pobyty jsou také součástí naší nabídky. Zvolte si vhodný sportovní pobyt z naší bohaté nabídky. Nabízíme vám zajímavé rodinné pobyty. Nabízíme kvalitní a příjemné relaxační pobyty. Pro naše zákazníky jsme připravili nabídku rekondičních pobytů. Nabízíme také pobyty pro školy! Ubytovat se můžete i v naší krásné chalupě, která je zcela vybavená. Zavedení elektrických přípojek je v našich objektech zajištěno.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Hotel Sebastian, s.r.o.

Zajistíme vám maximálně komfortní ubytování za ty nejlepší ceny. Náš hotel nabízí různě velké pokoje. Uspořádáme pro vás pěknou oslavu. Vynikající pokrmy můžete ochutnat v naší vyhlášené restauraci. V rámci ubytovacích služeb je možné využívat i naší sauny. Příjemná masáž vám pomůže uvolnit tělo. Nabízíme dostupné ubytování..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Iveta Boudišová - Hotel Santén

Poskytujeme ubytování pro jednotlivce, páry i větší skupiny. Využijte příležitost pohodlně se ubytovat v chalupách naší firmy. Zajišťujeme řadu příjemných pobytů pro školy. Oblíbené rekondiční pobyty jsou u nás za příznivé ceny. Organizujeme také oblíbené relaxační pobyty. Součástí naší nabídky ubytování jsou také rodinné pobyty. Naše sportovní pobyty jsou určeny pro každého. Využijte naší jedinečné nabídky cenově výhodných wellness pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Horský hotel Lesná

Nabízíme příjemné ubytování s možností parkovat přímo u našeho ubytovacího zařízení. Nabízíme široký výběr wellness pobytů. Jsme odborníci na pořádání sportovních pobytů všeho druhu. Nabízíme vám klidné a zajímavé rodinné pobyty. Skvělý relaxační pobyt v příjemném prostředí se vám bude jistě líbit. Naše nabídka zahrnuje také celou řadu rekondičních pobytů pro každého. Výhodné podmínky nabízíme při ubytování školních skupin. Pro ubytování máme k dispozici také různé chalupy.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku