Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Uhelné sklady Jihlava, a.s.Jihlava

Výhodný prodej produktů z oblasti stavebnin je pro vás k dispozici. Jednou z priorit je pro nás ochota. Serioznost našeho prodeje oceňuje mnoho zákazníků. Zákazníkům nabízíme perfektní znalost oboru. Kvalita je pro nás důležitá. U nás vám zajistíme také odborné poradenství.

Kontaktní údaje:

Mostecká 2715/47
58601 Jihlava

 
Telefon: +420774109909, +420567301516
E-mail: usjihlava@usjihlava.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Luboš Milichovský

Zařaďte se také mezi naše spokojené zákazníky a zakupte si u nás špičkové zboží z oboru stavebnin. Serióznost a vstřícnost jsou u nás vždy na prvním místě. Naše společnost je zárukou kvality sortimentu a služeb, a rychlosti dodání zakoupeného zboží. V poradenství jsme odborníci. Znalost svého oboru využíváme ve prospěch našich klientů. Vlídný přístup a ochota vůči všem zákazníkům..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Petr Fikejz

Naše firma vám poskytuje prodej stavebnin nejvyšší kvalitní. Zkuste naši rychlost dodání. Klienti naší společnosti u nás nalezli kvalitní zboží, výhodné ceny a serioznost našich zaměstnanců. Díky dlouhodobým znalostem trhu se stavebninami, nabízíme našim zákazníkům kvalitní produkty. Kvalita našich stavebnin je pro nás prioritou. Naše poradenství vám usnadní váš výběr zboží. Ochota je pro naše pracovníky základem úspěchu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

NEST & STAVO, spol. s r.o.

Naše firma nabízí veškerý sortiment v prodeji stavebnin. Nabízíme širokou škálu zárubní za přijatelné ceny. Při nákupu stavebního materiálu vyzkoušejte také naše izolace. V naší nabídce naleznete sádrokarton pro různé využití. Pokud sháníte spolehlivé nářadí, se kterým bude radost pracovat, u nás si zajisté vyberete. Přijďte si k nám vybrat z velké nabídky tmelů. Okna vysoké kvality jsou součástí naší nabídky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Jaroslav Halík

Jsme seriózním a žádaným prodejcem stavebnin. Naše firma na prodej stavebnin se vyznačuje velkou seriozností. Kvalita je pro nás samozřejmostí. Naši specialisté se vám budou vždy ochotně věnovat a vždy Vám dobře poradí. Mimo jiné Vám nabízíme rychlou dodávku zakoupeného zboží. Naše dlažby udělají maximum pro vaši spokojenost. Prodáváme různé druhy cihel..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku