Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Kvadrant Čáslav,zateplovací systémyČáslav

Jsme jednička na trhu v prodeji stavebnin. Naše firma na stavebniny se Vám může zaručit za svou serioznost. Díky rychlosti dodání máme náskok před konkurencí. U nás si zakládáme na kvalitě našich výrobků. Jsme ochotnými prodejci stavebnin. Naši odborníci poskytují i služby spojené s poradenstvím.

Kontaktní údaje:

Husova 215/37
28601 Čáslav

 
Telefon: +420327311223
E-mail: info.kc@seznam.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Václav Zedník - Minko - Minerals Consulting

V oblasti služeb pro dům, byt a zahradu se zaobíráme prodejem stavebnin. Využijte našich služeb v oblasti rychlosti dodání zboží. Snažíme se být co nejvíce ochotným partnerem. Nabízíme kvalitu služeb, zkuste nás. Buďte si jistí, že znalost našeho zboží je pro nás na předních místech. Poskytujeme nezávislé poradenství..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Josef Mázl - prodejce kamene

Zabýváme se prodejem stavebního materiálu. Vyberte si z naší nabídky okapů, pro ploché i šikmé střechy, nebo okapových systémy z plastu i kovu. Kupte naše kvalitní parapety, neprohloupíte. Vyrábíme palubky. Naše nabídka odolných pracovních desek v moderním designu je velmi pestrá a obsáhlá. Za naše vrtáky ručíme. Naši prodejci vám pomohou s výběrem vhodných obkladů. Naší specializací je prodej přírodního kamene.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

KH STONE s.r.o.

Nenechte si dům spadnout na hlavu a navštivte naši prodejnu stavebnin. Využijte naši dlouholetých znalostí z oboru stavebnin. Přijďte si k nám dotvořit exteriér nákupem okapů za výhodné ceny ještě dnes. Přijďte si nám dotvořit interiér i exteriér nákupem parapetů za výhodné ceny ještě dnes. V oddělení stavebnin nabízíme i palubky. Vybavte si svou novou kuchyni naší pracovní deskou. Máme pro Vás vrtáky do všech materiálů. Rolety od nás jsou špičkové.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Erlas, s.r.o.

Naším oborem je velkoobchodní a maloobchodní prodej stavebnin. Jen dobrý materiál může být zárukou kvality. Ke každému přání našeho zákazníka přistupujeme vždy seriózně. Zákazníci naší prodejny jsou spokojeni s našimi prodejci a jejich znalostí prodávaného sortimentu. Rychlost dodání je u nás na předním místě.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku