Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Veselá čajovnaBrno-město

Jsme čajovna, která se specializuje na prodej čajů. Jsme čajovna, která Vám nabídne příjemné prostředí. V naší čajovně se nemusíte obávat na cokoliv zeptat, vše vám ochotně vysvětlíme. U nás si můžete vybrat příchuť tabáku do vodní dýmky. V naší nabídce naleznete různé bylinky.

Kontaktní údaje:

Veselá 173/2
60200 Brno-město

 
Telefon: +420542212719
E-mail: slechta@thebigapple.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Literární čajovna Hermanna Ungara

U nás si v rámci prodeje čajů jistě vyberete. Pokud si budete přát něco k snědku, můžeme vám nabídnout také občerstvení. Naše čajovna Vám ochotně pomůže při výběru nápoje. V naší nabídce najdete rozličné druhy nápojů. Naše čajovna si dává záležet na tom, abyste si čaj vychutnali v příjemném prostředí. Naše čajovna se specializuje i na výstavy. V naší prodejní nabídce najdete i tabák..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Dana Adámková

Naše prodejna čajů Vám je k dispozici. Naše čajovna Vám ochotně pomůže při výběru nápoje. Jsme čajovna, která Vám nabídne příjemné prostředí. V naší nabídce naleznete také různé druhy občerstvení. Naše nabídka zahrnuje kromě čajů také další chutné nápoje. U nás vám nabídneme velmi kvalitní čaje i další nápoje..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Bistro U Mlýna

Jsme čajovna, která prodává čaje i domů. Příjemné chvíle u nás strávíte i díky ochotě našeho personálu. Vychutnat si u nás můžete nejen skvělé nápoje, ale také příjemné prostředí. V naší čajovně si jistě vychutnáte jakýkoliv nápoj. Pokud si budete přát něco k snědku, můžeme vám nabídnout také občerstvení. V naší čajovně prodáváme jen čaj o vysoké kvalitě..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Společnost Arbor, s.r.o.

Naše čajovna se zabývá prodejem různých druhů čajů. Při návštěvě naší čajovny můžete posedět v příjemném prostředí. Naše čajovna Vám ochotně pomůže při výběru nápoje. V sortimentu naší čajovny naleznete i občerstvení. V naší nabídce najdete rozličné druhy nápojů. Nabízíme čaje té nejvyšší kvality..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku