Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Čajovna za zrcadlemBrno, Veveří

Zavítejte do naší prodejny čajů. Připravíme vám lahodné nápoje. Naše čajovna nabízí vysoce kvalitní čaj. Nabízíme příjemné prostředí naší čajovny. Neváhejte vyzkoušet občerstvení naší čajovny. Máme opravdu velký výběr čajů a rádi vám ochotně pomůžeme s výběrem. Poskytujeme i vodní dýmku s různými tabáky.

Kontaktní údaje:

Jiráskova 255/55
60200 Brno, Veveří

 
Telefon: +420603351619
E-mail: cajovnazazrcadlem@seznam.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Bistro U Mlýna

Jsme čajovna, která prodává čaje i domů. Příjemné chvíle u nás strávíte i díky ochotě našeho personálu. Vychutnat si u nás můžete nejen skvělé nápoje, ale také příjemné prostředí. V naší čajovně si jistě vychutnáte jakýkoliv nápoj. Pokud si budete přát něco k snědku, můžeme vám nabídnout také občerstvení. V naší čajovně prodáváme jen čaj o vysoké kvalitě..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Čajovna Cesta čaje

Naše čajovna se zabývá prodejem různých druhů čajů. Jsme čajovna, jejíž zaměstnanci jsou velice ochotní a rádi Vám nabídnout ty nejlepší čaje z naší nabídky. Jsme nekuřáckou čajovnou, protože nám záleží na Vašem zdraví. V prostorách naší čajovny si můžete uspořádat i přednášku. Jdeme s dobou, Wi-Finu máme taky. Nabízíme čínské čaje pro opravdové fajnšmekry..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Literární čajovna Hermanna Ungara

U nás si v rámci prodeje čajů jistě vyberete. Pokud si budete přát něco k snědku, můžeme vám nabídnout také občerstvení. Naše čajovna Vám ochotně pomůže při výběru nápoje. V naší nabídce najdete rozličné druhy nápojů. Naše čajovna si dává záležet na tom, abyste si čaj vychutnali v příjemném prostředí. Naše čajovna se specializuje i na výstavy. V naší prodejní nabídce najdete i tabák..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Kavárna Romance

Zavítejte do naší prodejny čajů. Nápoje, které vám nabízíme, potěší vaše chuťové buňky. V sortimentu naší čajovny naleznete i občerstvení. Náš čajový lístek doplňuje i dodatečná nabídka kávy. Zmrzlina patří k nejoblíbenějším pochutinám, jež nabízíme. K čaji vám rádi nabídneme chutný zákusek. Vychutnat si u nás můžete také různé míchané nápoje..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku