Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Čajovna Starý DvůrBrno

V naší prodejně čajů si jistě vyberete. Nápoje, které vám nabízíme, potěší vaše chuťové buňky. Neváhejte vyzkoušet občerstvení naší čajovny. Naše čajovna nabízí vysoce kvalitní čaj. Jsme čajovna, která Vám nabídne příjemné prostředí. Máme opravdu velký výběr čajů a rádi vám ochotně pomůžeme s výběrem.

Kontaktní údaje:

Mendlovo náměstí 20/11
60300 Brno

 
Telefon: +420543248467
E-mail: cajovna@starydvur.net

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Čajovna Cesta čaje

V rámci našeho prodeje nabízíme ten nejlepší čaj v okolí. K nápojům vám rádi nabídneme i občerstvení. Při návštěvě naší čajovny můžete posedět v příjemném prostředí. Náš personál se vám bude ochotně věnovat po celou dobu, kterou v naší čajovně strávíte. Vychutnejte si u nás čaje v té nejvyšší kvalitě. S výběrem nápojů u nás budete zaručeně spokojeni. U nás si můžete koupit různé tabákové výrobky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Čhajovna

V rámci našeho prodeje nabízíme ten nejlepší čaj v okolí. Neváhejte vyzkoušet občerstvení naší čajovny. Poradíme Vám, jak správně používat vodní dýmku. Vyznačujeme se tím, že naše čajovna je nekuřácká. Uspořádejte svou výstavu v naší čajovně. Naučíme Vás, jak si správně připravit bylinkový čaj..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Galerie a čajovna AZU

Při našem prodeji čajů nám záleží na Vaší spokojenosti. K nápojům vám rádi nabídneme i občerstvení. Ochota našeho personálu vám zajistí úžasný zážitek z posezení v naší čajovně. V naší čajovně pořádáme i různé výstavy. U nás si můžete koupit různé tabákové výrobky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Čajovna Probuzený Slon

Naše čajovna se zaměřuje na prodej čajů. Užijte si chvilky pohody u naší vodní dýmky. Naučíme Vás připravovat bílý čaj. Připravíme Vám vynikající chuťový zážitek díky našim provoněných zeleným čajům. Naše pestrá nabídka obsahuje nejen kvalitní polozelené čaje. Kromě různých druhů čajů prodáváme také bylinky. Provozujeme čajovnu s nabídkou tabáku..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku