Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Sayed Nagy Ismail Mosaad - Čajovna FaraonBrno

U nás si v rámci prodeje čajů jistě vyberete. V příjemném prostředí naší čajovny si v klidu vychutnáte lahodné nápoje. Jsme čajovna, jejíž zaměstnanci jsou velice ochotní a rádi Vám nabídnout ty nejlepší čaje z naší nabídky. V naší nabídce najdete rozličné druhy nápojů. Můžete si u nás objednat nejen nápoje, ale také různé občerstvení.

Kontaktní údaje:

Veleslavínova 183/14
61200 Brno

 
Telefon: +420549213099
E-mail: info@faraonegypt.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

U zeleného lístku, s.r.o.

Na náš prodej čajů se můžete spolehnout. Naše čajovna Vám nabídne různé druhy občerstvení. Přijďte se do naší čajovny přesvědčit o kvalitě našich produktů. Nápoje, které vám nabízíme, potěší vaše chuťové buňky. V naší čajovně se zabýváme i prodejem tabáku.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Čajovna Cesta čaje

V rámci našeho prodeje nabízíme ten nejlepší čaj v okolí. K nápojům vám rádi nabídneme i občerstvení. Při návštěvě naší čajovny můžete posedět v příjemném prostředí. Náš personál se vám bude ochotně věnovat po celou dobu, kterou v naší čajovně strávíte. Vychutnejte si u nás čaje v té nejvyšší kvalitě. S výběrem nápojů u nás budete zaručeně spokojeni. U nás si můžete koupit různé tabákové výrobky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Čajovna Shahrazad

Jsme čajovna, která prodává čaje i domů. V naší čajovně si můžete posedět v opravdu příjemném prostředí. Vychutnejte si u nás čaje v té nejvyšší kvalitě. Jsme čajovna, která Vám ochotně pomůže při výběru vhodného čaje. V naší čajovně si jistě vychutnáte jakýkoliv nápoj. V naší čajovně nabízíme i různé občerstvení. Užijte si chvilky pohody u naší vodní dýmky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Literární čajovna Skleněná Louka

U nás si v rámci prodeje čajů jistě vyberete. Rádi vám také nabídneme chutné občerstvení. V naší čajovně prodáváme jen čaj o vysoké kvalitě. Příjemné chvíle u nás strávíte i díky ochotě našeho personálu. Velice pyšní jsme na naše luxusní bílé čaje. Nabízíme různé druhy bylinek vhodné k přípravě delikátního čaje..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku