Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Světluška, s.r.o.Brno

Naše firma se specializuje na prodej čajů. V naší čajovně Vám nabídneme i drobné občerstvení. Jsme čajovna, jejíž zaměstnanci jsou velice ochotní a rádi Vám nabídnout ty nejlepší čaje z naší nabídky. Přijďte se do naší čajovny přesvědčit o kvalitě našich produktů. Naše bylinky si kupuje mnoho spokojených zákazníků.

Kontaktní údaje:

Staré náměstí 24/25
61900 Brno

 
Telefon: +420547212047
E-mail: info@svetluska.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Galerie a čajovna AZU

Při našem prodeji čajů nám záleží na Vaší spokojenosti. K nápojům vám rádi nabídneme i občerstvení. Ochota našeho personálu vám zajistí úžasný zážitek z posezení v naší čajovně. V naší čajovně pořádáme i různé výstavy. U nás si můžete koupit různé tabákové výrobky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Čajovna Kavárna Jasmína

Naše čajovna se zaměřuje na prodej čajů. Přijďte se do naší čajovny přesvědčit o kvalitě našich produktů. K nápojům vám rádi nabídneme i občerstvení. Poskytujeme i vodní dýmku s různými tabáky. S velkou pečlivostí vám připravíme také lahodnou kávu. Nabízíme různé druhy bílého čaje. Pečlivě pro vás vybíráme kvalitní a voňavé bylinky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Čajovna Cesta čaje

V rámci našeho prodeje nabízíme ten nejlepší čaj v okolí. K nápojům vám rádi nabídneme i občerstvení. Při návštěvě naší čajovny můžete posedět v příjemném prostředí. Náš personál se vám bude ochotně věnovat po celou dobu, kterou v naší čajovně strávíte. Vychutnejte si u nás čaje v té nejvyšší kvalitě. S výběrem nápojů u nás budete zaručeně spokojeni. U nás si můžete koupit různé tabákové výrobky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Literární čajovna Skleněná Louka

U nás si v rámci prodeje čajů jistě vyberete. Rádi vám také nabídneme chutné občerstvení. V naší čajovně prodáváme jen čaj o vysoké kvalitě. Příjemné chvíle u nás strávíte i díky ochotě našeho personálu. Velice pyšní jsme na naše luxusní bílé čaje. Nabízíme různé druhy bylinek vhodné k přípravě delikátního čaje..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku