Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

U zeleného lístku, s.r.o.Brno

Na náš prodej čajů se můžete spolehnout. Naše čajovna Vám nabídne různé druhy občerstvení. Přijďte se do naší čajovny přesvědčit o kvalitě našich produktů. Nápoje, které vám nabízíme, potěší vaše chuťové buňky. V naší čajovně se zabýváme i prodejem tabáku.

Kontaktní údaje:

Jaselská 191/8
60200 Brno

 
E-mail: uzeleneholistku@centrum.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Čajovna Shahrazad

Jsme čajovna, která prodává čaje i domů. V naší čajovně si můžete posedět v opravdu příjemném prostředí. Vychutnejte si u nás čaje v té nejvyšší kvalitě. Jsme čajovna, která Vám ochotně pomůže při výběru vhodného čaje. V naší čajovně si jistě vychutnáte jakýkoliv nápoj. V naší čajovně nabízíme i různé občerstvení. Užijte si chvilky pohody u naší vodní dýmky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Světluška, s.r.o.

Naše firma se specializuje na prodej čajů. V naší čajovně Vám nabídneme i drobné občerstvení. Jsme čajovna, jejíž zaměstnanci jsou velice ochotní a rádi Vám nabídnout ty nejlepší čaje z naší nabídky. Přijďte se do naší čajovny přesvědčit o kvalitě našich produktů. Naše bylinky si kupuje mnoho spokojených zákazníků.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Čajovna Probuzený Slon

Naše čajovna se zaměřuje na prodej čajů. Užijte si chvilky pohody u naší vodní dýmky. Naučíme Vás připravovat bílý čaj. Připravíme Vám vynikající chuťový zážitek díky našim provoněných zeleným čajům. Naše pestrá nabídka obsahuje nejen kvalitní polozelené čaje. Kromě různých druhů čajů prodáváme také bylinky. Provozujeme čajovnu s nabídkou tabáku..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Čhajovna

V rámci našeho prodeje nabízíme ten nejlepší čaj v okolí. Neváhejte vyzkoušet občerstvení naší čajovny. Poradíme Vám, jak správně používat vodní dýmku. Vyznačujeme se tím, že naše čajovna je nekuřácká. Uspořádejte svou výstavu v naší čajovně. Naučíme Vás, jak si správně připravit bylinkový čaj..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku