Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Literární čajovna Skleněná LoukaBrno

U nás si v rámci prodeje čajů jistě vyberete. Rádi vám také nabídneme chutné občerstvení. V naší čajovně prodáváme jen čaj o vysoké kvalitě. Příjemné chvíle u nás strávíte i díky ochotě našeho personálu. Velice pyšní jsme na naše luxusní bílé čaje. Nabízíme různé druhy bylinek vhodné k přípravě delikátního čaje.

Kontaktní údaje:

Kounicova 276/23
60200 Brno

 
Telefon: +420549213653
E-mail: info@cajovna-sklenenka.com

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Sayed Nagy Ismail Mosaad - Čajovna Faraon

U nás si v rámci prodeje čajů jistě vyberete. V příjemném prostředí naší čajovny si v klidu vychutnáte lahodné nápoje. Jsme čajovna, jejíž zaměstnanci jsou velice ochotní a rádi Vám nabídnout ty nejlepší čaje z naší nabídky. V naší nabídce najdete rozličné druhy nápojů. Můžete si u nás objednat nejen nápoje, ale také různé občerstvení.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

U zeleného lístku, s.r.o.

Na náš prodej čajů se můžete spolehnout. Naše čajovna Vám nabídne různé druhy občerstvení. Přijďte se do naší čajovny přesvědčit o kvalitě našich produktů. Nápoje, které vám nabízíme, potěší vaše chuťové buňky. V naší čajovně se zabýváme i prodejem tabáku.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Čajovna Probuzený Slon

Naše čajovna se zaměřuje na prodej čajů. Užijte si chvilky pohody u naší vodní dýmky. Naučíme Vás připravovat bílý čaj. Připravíme Vám vynikající chuťový zážitek díky našim provoněných zeleným čajům. Naše pestrá nabídka obsahuje nejen kvalitní polozelené čaje. Kromě různých druhů čajů prodáváme také bylinky. Provozujeme čajovnu s nabídkou tabáku..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Čajovna Kavárna Jasmína

Naše čajovna se zaměřuje na prodej čajů. Přijďte se do naší čajovny přesvědčit o kvalitě našich produktů. K nápojům vám rádi nabídneme i občerstvení. Poskytujeme i vodní dýmku s různými tabáky. S velkou pečlivostí vám připravíme také lahodnou kávu. Nabízíme různé druhy bílého čaje. Pečlivě pro vás vybíráme kvalitní a voňavé bylinky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku