Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Avelit, s.r.o.Praha

Prodáváme vybavení domů do chat i domů. Jsme firma, jejichž zaměstnanci mají velké znalosti v oblasti vybavení domů. Prodáváme zářivky do Vašich světel. Nabízíme vonné svíčky různých vůní. V rámci oddělení vybavení domů prodáváme i tapety. Připravili jsme pro Vás bohatou nabídku kvalitních sprchových koutů. Nabízíme také rošty za rozumné ceny. Přijďte si k nám vybrat tu nejvhodnější roletu. Velký výběr příborníků a příslušenství naleznete na našich prodejnách. Profesionální tým pracovníků zodpoví veškeré otázky týkající materiálů použitých při výrobě námi nabízených pracovních desek. Na našich prodejnách si určitě vyberte si pohovku dle svých představ. Poskytujeme prodej vybavení domů na splátky. Přijďte si vybrat ze široké nabídky bytových doplňků za bezkonkurenční ceny. Prohlédněte si naši bohatou nabídku kvalitních botníků.

Kontaktní údaje:

K lánu 496/2
16000 Praha

 
Telefon: +420233325704
E-mail: info@rkstudio.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:

Poptávka bude odeslána firmě až po schválení administrátory, což obvykle trvá 1-3 dny.


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

PINKY, s.r.o.

Náš prodej je zaměřen na standardní a doplňkové vybavení domů. Prosviťte svůj dům našimi zářivkami. Nabízíme různé typy vonných svíček. Přijďte si k nám vybrat z mnoha pěkných van ideálních do každé koupelny. Nabízíme tapety všeho druhu. Řešením do každé koupelny, která řeší problém s místem, jsou sprchové kouty. Naše rošty do postele z oddělení vybavení domů jsou nejlepší. Na našich prodejnách naleznete široký výběr rolet všech možných barev, designu a materiálů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Renata Kotálová - vybavení koupelen

Zabýváme se prodejem produktů na vybavení domů. Naše společnost se snaží zajistit na prodejně kvalifikovaný personál s požadovanými znalostmi tak, aby zákazníkům poskytl poradenství na úrovni. Na zářivky z našeho oddělení vybavení domů se můžete spolehnout. Přijďte si k nám pro romantické vonné svíčky. Poradíme Vám jaké tapety vybrat do Vámi zvoleného prostoru. V naší nabídce naleznete i sprchové kouty. Na našich prodejnách máme k dispozici rošty v široké škále velikostí. Potřebujete-li nové rolety, jste u nás na správném místě.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Jiří Řehořka - ARMATI

V prodeji vybavení domů patříme mezi specialisty. Naše firma poskytuje vysoce kvalitní služby v oblasti prodeje vybavení domů. Na naši serióznost se můžete vždy spolehnout. Náš profesionální tým se vám bude vždy ochotně věnovat. V naší firmě vám rádi nabídneme kompletní poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Koupelny Lukáš Frank

Naše firma se zaměřuje především na prodej vybavení domů. Jsme kvalitní prodejci výbavy do domů. Vybavte svou předsíň našimi botníky. Máme také pestrou nabídku příborníků. Jsme specializovaní prodejci radiátorů. Prodáme Vám výhodně nové rolety. Specializujeme se na prodej roštů. Nakupujte sanitární techniku přímo u nás.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku