Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Renata Kotálová - vybavení koupelenPraha

Zabýváme se prodejem produktů na vybavení domů. Naše společnost se snaží zajistit na prodejně kvalifikovaný personál s požadovanými znalostmi tak, aby zákazníkům poskytl poradenství na úrovni. Na zářivky z našeho oddělení vybavení domů se můžete spolehnout. Přijďte si k nám pro romantické vonné svíčky. Poradíme Vám jaké tapety vybrat do Vámi zvoleného prostoru. V naší nabídce naleznete i sprchové kouty. Na našich prodejnách máme k dispozici rošty v široké škále velikostí. Potřebujete-li nové rolety, jste u nás na správném místě. Pokud potřebujete poradit s výběrem příborníku, nebojte se oslovit náš personál. Přijďte si k nám na prodejnu vybrat z našeho nevšedního sortimentu pracovní desku přesně podle vašich požadavků. Naše pohovky z oddělení vybavení domů jsou nejlepší. Využijte příležitosti nakupovat u nás výhodně na splátky. Vyzkoušejte naše bytové doplňky, které jsou vhodné do každé domácnosti. Přijďte si vybrat z naší pestré nabídky botníků.

Kontaktní údaje:

Bělohorská 160/277
16900 Praha

 
Telefon: +420235324482
E-mail: bila-hora@keramikapraha.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Jiří Kaplan, koupelny

Soustředíme se na prodej vybavení domů. V rámci prodeje vybavení domů nabízí naše prodejna zákazníkům i bezplatné poradenství. Jsme kvalitní prodejci výbavy do domů. Nakupujte naše pracovní desky v cenově dostupných relacích. Naše prodejny Vám nabízí originální příborníky. Zaměřujeme se na prodej radiátorů. Nabízíme Vám široký sortiment rolet s odborným servisem. Prodáváme rošty do postele různých barev.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Marcela Pelantová - INSTAPLAST

Doménou naší firmy je prodej vybavení domů. Naše společnost je seriózním prodejcem a rádi vám se vším pomůžeme. Když se obrátíte na naši firmu, rádi Vám poskytneme poradenství v oblasti vybavení domů. Sortiment, který nabízíme na naší prodejně, splňuje náročná kritéria našich zákazníků na jakost a soulad se stanovenými normami. Na naši společnost je spolehnutí na základě velkých znalostí z oblasti vybavení domů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Jiří Řehořka - ARMATI

V prodeji vybavení domů patříme mezi specialisty. Naše firma poskytuje vysoce kvalitní služby v oblasti prodeje vybavení domů. Na naši serióznost se můžete vždy spolehnout. Náš profesionální tým se vám bude vždy ochotně věnovat. V naší firmě vám rádi nabídneme kompletní poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Porcelanosa Grupo

Zajišťujeme prodej vybavení domů. Nabízíme kvalitní vybavení do vašich domovů. Nakupujte přírodní kámen u naší firmy. Využijte naši nabídku na kvalitní radiátory. Nabízíme Vám jak venkovní, tak interiérové rolety. V našem ráji postelových roštů si vybere opravdu každý. Připravili jsme Vám bohatý výběr sprchových koutů. Naše svítidla se budou skvěle hodit i k vám domů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku