Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Renata Kotálová - vybavení koupelenPraha

Zabýváme se prodejem produktů na vybavení domů. Naše společnost se snaží zajistit na prodejně kvalifikovaný personál s požadovanými znalostmi tak, aby zákazníkům poskytl poradenství na úrovni. Na zářivky z našeho oddělení vybavení domů se můžete spolehnout. Přijďte si k nám pro romantické vonné svíčky. Poradíme Vám jaké tapety vybrat do Vámi zvoleného prostoru. V naší nabídce naleznete i sprchové kouty. Na našich prodejnách máme k dispozici rošty v široké škále velikostí. Potřebujete-li nové rolety, jste u nás na správném místě. Pokud potřebujete poradit s výběrem příborníku, nebojte se oslovit náš personál. Přijďte si k nám na prodejnu vybrat z našeho nevšedního sortimentu pracovní desku přesně podle vašich požadavků. Naše pohovky z oddělení vybavení domů jsou nejlepší. Využijte příležitosti nakupovat u nás výhodně na splátky. Vyzkoušejte naše bytové doplňky, které jsou vhodné do každé domácnosti. Přijďte si vybrat z naší pestré nabídky botníků.

Kontaktní údaje:

Bělohorská 160/277
16900 Praha

 
Telefon: +420235324482
E-mail: bila-hora@keramikapraha.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:

Poptávka bude odeslána firmě až po schválení administrátory, což obvykle trvá 1-3 dny.


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

AZ FLEX ceramica

Využijte toho, že u nás můžete nakoupit stylové vybavení za skvělé ceny. Pořiďte si také naše výkonné zářivky za skvělé ceny. Specializujeme se na prodej vonných svíček. Tapety se staly v poslední době velmi žádaným interiérovým prvkem. Na sprchové kouty z našeho oddělení vybavení domů se můžete spolehnout. Nabízíme Vám postelové rošty za skvělé ceny, ve vysoké kvalitě. Zajišťujeme prodej rolet všech barev. Prohlédněte si celou řadu našich výrobků v sekci příborníků.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Jiří Řehořka - ARMATI

V prodeji vybavení domů patříme mezi specialisty. Naše firma poskytuje vysoce kvalitní služby v oblasti prodeje vybavení domů. Na naši serióznost se můžete vždy spolehnout. Náš profesionální tým se vám bude vždy ochotně věnovat. V naší firmě vám rádi nabídneme kompletní poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Helvít, s.r.o.

Využijte naši nabídku na neodolatelné kusy pro vybavení vašeho domu. Jsme to správné místo, pokud sháníte novou vodovodní baterii. V rámci vybavení domů prodáváme i bazény. Prodáváme vybavení do Vašich jídelen. Specializujeme se na keramiku. Jsme odborníky na vybavení ložnice. Nabídneme Vám vany různých typů za výhodných podmínek..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Avelit, s.r.o.

Prodáváme vybavení domů do chat i domů. Jsme firma, jejichž zaměstnanci mají velké znalosti v oblasti vybavení domů. Prodáváme zářivky do Vašich světel. Nabízíme vonné svíčky různých vůní. V rámci oddělení vybavení domů prodáváme i tapety. Připravili jsme pro Vás bohatou nabídku kvalitních sprchových koutů. Nabízíme také rošty za rozumné ceny. Přijďte si k nám vybrat tu nejvhodnější roletu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku