Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Porcelanosa GrupoPraha

Zajišťujeme prodej vybavení domů. Nabízíme kvalitní vybavení do vašich domovů. Nakupujte přírodní kámen u naší firmy. Využijte naši nabídku na kvalitní radiátory. Nabízíme Vám jak venkovní, tak interiérové rolety. V našem ráji postelových roštů si vybere opravdu každý. Připravili jsme Vám bohatý výběr sprchových koutů. Naše svítidla se budou skvěle hodit i k vám domů. Rádi Vám pomůžeme zvolit vhodné tapety. Poskytujeme široký výběr různých typů van. Vonné svíčky vnesou do Vašeho domova i kanceláře uvolnění i sladký klid. V rámci našeho oddělení vybavení domů prodáváme i zářivky. V rámci oddělení vybavení domů prodáváme i příborníky. Využijte možnosti zvolit si u nás pracovní desku podle svých představ. Široký výběr našich botníků zaručuje, že i Vy najdete ten, který Vám bude vyhovovat. Nejrůznější bytové doplňky za výhodné ceny si můžete prohlédnout a zakoupit v přátelském prostředí naší prodejny. Kvalitní dlažbu si vyberete u naší firmy. Naše výrobky z keramiky se Vám budou líbit. V oddělení vybavení domů prodáváme i koupelnový nábytek. Prodáváme různé typy vybavení do koupelen. Nabízíme kuchyně, které se pyšní špičkovým designem a vysokou kvalitou provedení. Poskytujeme prodej vybavení Vašeho domu na splátky. Přijďte si vybrat obklady prvotřídní kvality. Poskytneme Vám také nabídku kvalitních podlah. S výběrem našich moderních pohovek budete jistě spokojeni. S našimi vodovodními bateriemi budete jistě spokojeni.

Kontaktní údaje:

Bělohorská 263
16900 Praha

 
Telefon: +420235320300
E-mail: info@porcelanosagrupo.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Renata Kotálová - vybavení koupelen

Zabýváme se prodejem produktů na vybavení domů. Naše společnost se snaží zajistit na prodejně kvalifikovaný personál s požadovanými znalostmi tak, aby zákazníkům poskytl poradenství na úrovni. Na zářivky z našeho oddělení vybavení domů se můžete spolehnout. Přijďte si k nám pro romantické vonné svíčky. Poradíme Vám jaké tapety vybrat do Vámi zvoleného prostoru. V naší nabídce naleznete i sprchové kouty. Na našich prodejnách máme k dispozici rošty v široké škále velikostí. Potřebujete-li nové rolety, jste u nás na správném místě.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Marcela Pelantová - INSTAPLAST

Doménou naší firmy je prodej vybavení domů. Naše společnost je seriózním prodejcem a rádi vám se vším pomůžeme. Když se obrátíte na naši firmu, rádi Vám poskytneme poradenství v oblasti vybavení domů. Sortiment, který nabízíme na naší prodejně, splňuje náročná kritéria našich zákazníků na jakost a soulad se stanovenými normami. Na naši společnost je spolehnutí na základě velkých znalostí z oblasti vybavení domů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Avelit, s.r.o.

Prodáváme vybavení domů do chat i domů. Jsme firma, jejichž zaměstnanci mají velké znalosti v oblasti vybavení domů. Prodáváme zářivky do Vašich světel. Nabízíme vonné svíčky různých vůní. V rámci oddělení vybavení domů prodáváme i tapety. Připravili jsme pro Vás bohatou nabídku kvalitních sprchových koutů. Nabízíme také rošty za rozumné ceny. Přijďte si k nám vybrat tu nejvhodnější roletu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Jiří Kaplan, koupelny

Soustředíme se na prodej vybavení domů. V rámci prodeje vybavení domů nabízí naše prodejna zákazníkům i bezplatné poradenství. Jsme kvalitní prodejci výbavy do domů. Nakupujte naše pracovní desky v cenově dostupných relacích. Naše prodejny Vám nabízí originální příborníky. Zaměřujeme se na prodej radiátorů. Nabízíme Vám široký sortiment rolet s odborným servisem. Prodáváme rošty do postele různých barev.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku