Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Simes, spol. s r.o.Praha

Ubytování v překrásném prostředí čeká právě na vás. Čisté a příjemné prostředí pro vaše ubytování je pro nás prioritou. Našim zákazníkům nabízíme příjemné ubytování za výhodné ceny v atraktivní lokalitě, kde je možné podniknout řadu krásných výletů do okolí. Naši hosté u nás velmi oceňují blízkost přírody. Zaměstnanci našeho ubytování jsou ti nejochotnější z okolí.

Kontaktní údaje:

U vodotoku 943/12
14200 Praha

 
Telefon: +420241492569

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:

Poptávka bude odeslána firmě až po schválení administrátory, což obvykle trvá 1-3 dny.


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Hotel Absolut

Přinášíme možnost ubytování za rozumné ceny. Výběr z pestré nabídky ubytování včetně chalup jen u nás. Pobyty pro školy jsou také zahrnuty v naší nabídce ubytování. Zajišťujeme pro vás nejrůznější rekondiční pobyty. Načerpejte energii v rámci relaxačního pobytu u nás. V naší rozsáhlé nabídce rodinných pobytů si zajisté vyberete i vy. Sportovní pobyty jsou vhodné pro děti a dospělé. Nabízíme wellness pobyty ve formě balíčků.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

LORIDA, s.r.o. - Botel Vodník

Zajišťujeme možnost ubytování po celý rok. Nabízíme čisté ubytování. Ochota pomoci zákazníkovi je u nás na předním místě. Naši klienti chtějí využít příjemného prostředí, které jim můžeme nabídnout. Lokalita, ve které poskytujeme ubytovací služby, nabízí mnoho možností výletů do okolí. Součástí našeho ubytování je blízkost přírody..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Cestovní kancelář Allvatours, spol. s r.o. - Admiral botel

Ubytování v překrásném prostředí čeká právě na vás. Někteří z vás jistě rádi využijí možnost přistýlky. Nejen pro vášnivé trampy, nenáročné turisty, cyklisty nabízíme možnost ubytování v kempu. Díky zavedeným elektrickým přípojkám u nás můžete používat nejrůznější přístroje. Naše chalupy si jistě zamilujete. Součástí našich služeb je také zajištění pobytu pro školy. Udržujte svou formu i o dovolené při našem rekondičním pobytu. Využijte naší nabídky výhodných relaxačních pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Trilton, a.s. - Botel Racek Praha

Nabízíme ubytování pro všechny a za skvělé ceny. A pro chvíle volna máme pro vás přichystáno několik tipů na výlety do okolí. Naše společnost, která poskytuje ubytovací služby, zaujímá nekompromisní postoj ve věci ochoty a serioznosti personálu. Pomůžeme Vám zvolit si apartmán odpovídající Vašim představám. Abyste se u nás cítily jako doma, máte k dispozici televizi.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku