Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Pionýrská skupina KojetínKojetín

Jednou z činností naší organizace je také humanitární pomoc. Snažíme se pomoci v nouzi. Díky vašim příspěvkům ve vás získáváme seriózního partnera pro pomoc lidem v nouzi. Naše instituce vám pomůže setkávat se s lidmi s podobnými zájmy, jaké máte vy. Aktivity naší organizace jsou zaměřené spíše na děti.

Kontaktní údaje:

Olomoucká 353
75201 Kojetín

 
E-mail: m.stetkar@seznam.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Zlínská krajská organizace Pionýra

Poskytujeme humanitární pomoc všem potřebným lidem. Poskytujeme solidní pomoc v nouzi. Aktivity naší organizace jsou zaměřené spíše na děti. Naše instituce pracuje pro mládež. Pořádáme speciální kroužky. Přinášíme vám také zábavné volnočasové aktivity..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Pionýrská skupina Přátelství Kroměříž

Naše instituce přivítá dobrovolníky pro humanitární pomoc. Dáváme si záležet na velké ochotě při pomoci druhým. Zaměřujeme se na setkávání lidí, kteří potřebují pomoc. Díky našemu poradenství nebude nic velkým problémem. Se seriozním přístupem členů naší organizace budete spokojeni. Poskytujeme solidní pomoc v nouzi..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Jaspis

Zprostředkujeme humanitární pomoc v tuzemsku i v zahraničí. Snažíme se zmírnit dopady nepříznivé situace postižených lidí, se kterými se setkáváme. Můžete využít naše poradenství, pokud si nebude vědět rady. Jestliže hledáte způsob, jak využít volný čas, vyberte si z naší široké nabídky kroužků. Pro všechny věkové skupiny pořádáme volnočasové aktivity.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Středisko pro volný čas dětí a mládeže Hulín

Poskytování sociální pomoci je hlavní činností naší organizace. Činnost našich pracovníku je prováděna vždy s ochotou. Poskytujeme pomoc v nouzi všem potřebným. U nás se dočkáte potřebné serióznosti. Pomáháme na organizovaných setkáních.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku