Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Duha klub DlažkaPřerov

Spolehněte se na naši sociální pomoc. Každodenní setkávání s tvrdou realitou postižených lidí nám umožňuje poskytovat pomoc cíleně a adresně. Jsme známí našimi projekty pro pomoc lidem v nouzi. Připravujeme zajímavý program pro děti. Soustředíme se v rámci naší instituce na mládež. Zvolte si ten nejvhodnější z našich zájmových kroužků. Připravujeme různé volnočasové aktivity.

Kontaktní údaje:

Palackého 77/1
75002 Přerov

 
Telefon: +420581331438
E-mail: dlazka@dlazka.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:

Poptávka bude odeslána firmě až po schválení administrátory, což obvykle trvá 1-3 dny.


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Unie Kompas

Naše organizace poskytuje okamžitou humanitární pomoc lidem v tísni. Poradenství naší instituce vám poskytne potřebnou pomoc. Nikde jinde se nesetkáte s takovou ochotou jako u nás. Naše instituce se specializuje na děti. U nás pomůžeme i mládeži. Organizujeme také kvalitně vedené kurzy. Pokud chcete zažít zábavu, přihlaste se do nějakého našeho kroužku. Poskytujeme rozličné volnočasové aktivity.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Incola et musica

Naše organizace poskytuje okamžitou humanitární pomoc lidem v tísni. Naší činností se řadíme mezi seriózní instituce pracující v oblasti humanitární pomoci. Nabízíme vám pomoc v nouzi. Díky příspěvkům a ochotě našich pracovníků jsme mohli pomoci v mnoha oblastech. Můžete navštívit také naše pravidelná setkávání. Využijte možnosti zúčastnit se některého z našich kroužků. Přijďte se k nám zapojit do našich volnočasových aktivit..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Salesiánský klub mládeže

Máme velké zkušenosti v oblasti humanitární pomoci. Zajistíme vám kvalitní poradenství. Cílem naší organizace je věnovat se a pomáhat dětem. Připravujeme zábavný program pro mládež. Zprostředkujeme letní tábory. Nabízíme široký výběr zajímavých kroužků. Využijte naši nabídku na zajímavé volnočasové aktivity..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Občanské sdružení Madio

Připravujeme humanitární pomoc. Můžete využít naše poradenství, pokud si nebude vědět rady. Naše nezisková organizace se zaměřuje na pomoc mládeži. Pořádáme zajímavé kurzy. Pořádáme speciální kroužky. Pro všechny věkové skupiny pořádáme volnočasové aktivity. Bojujeme proti šikaně..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku