Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Lea HudcováUherské Hradiště

Nabízím výuku angličtiny v pohodové a uvolněné atmosféře. Jsem vystudovaná lektorka v AJ, učím už téměř 20 let. Mám zkušenosti s výukou předškoláčků, školáků i studentů na střední škole. Učím kurzy i v soukromých firmách.
Doučuji studenty. Mám zkušenosti i průvodcovstvím.

Kontaktní údaje:

Mariánské nám. 61
68601 Uherské Hradiště

 
Telefon: +420 603 766 725
E-mail: leunac@seznam.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Poskytované služby:

Klíčová slova:

výuka angličtiny angličtina doučování angličtiny anglický jazyk AJ individuílní výuka angličtina konverzace v anglickém jazyce komunikativní angličtina angličtina jeden na jednoho one to one English lektorka angličtiny učení AJ ve firmách příprava na maturitní zkoušku z AJ

Fotogalerie:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:

Poptávka bude odeslána firmě až po schválení administrátory, což obvykle trvá 1-3 dny.


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Patrik Weber

Zaměřujeme se na poskytování kvalitních služeb turistům. Dbáme na to, aby byly naše služby poskytnuty k vaší spokojenosti. Spolehněte se, že náš personál vždy ochotně pomůže všem turistům. Z našeho seriózního a vstřícného přístupu bude každý turista opravdu maximálně nadšení. Maximálně kvalitní služby turistům. Vydejte se s námi jako opravdoví turisté do míst, která bezpečně známe..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Mgr. Iveta Pernická

Snadno zajistíme i služby turistům. Ochota je službou pro turisty, která je u nás vždy na prvním místě. S našimi službami budete maximálně spokojení. Poskytujeme průvodcovské služby. Nabízíme profesionální služby v oblasti průvodcovských služeb.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Mgr. et Mgr. Renata Petříková

Využijte naší nabídky služeb turistům. Turistům nabízíme průvodcovské služby známých, vyhledávaných míst. Zajišťujeme zajímavé výlety. Pro francouzsky hovořící turisty zajistíme služby překladatele. Italsky hovořícím turistům zajistíme při výletech služby překladatele. Díky nám můžete zjistit potřebné informace i v ruštině. Náš personál mluví mimo jiné i česky. S námi se domluvíte anglicky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Vodní doprava, s.r.o.

Naše služby turistům jistě oceníte. Chceme turistům představit každý kout světa, který známe. Nabízíme kvalitní služby pro turisty. Dbáme na maximální spokojenost turistů. Z našeho seriózního a vstřícného přístupu bude každý turista opravdu maximálně nadšení. Přesvědčte se o naší ochotě..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku