Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Kuželna TJ BojkoviceBojkovice

V našem areálu poskytujeme celoroční ubytování ve vybavených pokojích, kde je 18 lůžek (2 pokoje třílůžkové, 6 pokojů dvoulůžkových). WC a sprchy jsou společné pro muže a ženy na patře ubytovny. K dispozici je malá kuchyňka s lednicí, plynovým sporákem a barevným televizorem.

Kontaktní údaje:

Tovární 615
68771 Bojkovice

 
Telefon: 731 318 102, +420572641629
E-mail: predseda@tjbojkovice.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Poskytované služby:

Fotogalerie:

Kontaktní osoby:

Alena Šašinková
702 668 218
organizační pracovnice TJ

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

DELTA servis, s.r.o.

Cílem našeho zařízení je ubytování co nejspokojenější klientely. Nabízíme útulné a vkusné ubytování v blízkosti přírody. Díky ubytování a ochotě našich zaměstnanců jsme získali mnoho spokojených zákazníků. Naši zákazníci oceňují zejména čistotu ubytovacích prostor. Využijte naše ubytování v příjemném prostředí. Nabízíme vám kvalitní ubytování za příznivou cenu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Vysokoškolská kolej Antonínova

Na naše služby v rámci ubytování se můžete spolehnout. V blízkosti našich ubytovacích služeb se nachází příroda. Nabízíme komfortní ubytování v atraktivní lokalitě. Ubytujete-li se u nás, televize vám nebude chybět. U nás máte možnost využití naší praktické vybavené prádelny.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Ubytovna ARTEX JM

Nabízíme ubytování za skvělé ceny v příjemném prostředí. Naši vybavenou kuchyň jistě využijete. Zveme vás také k návštěvě naší vyhlášené restaurace. Nabízíme velmi kvalitní ubytování. Nabízíme příjemné ubytování s pěkným sociálním zařízením.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Ubytovna Pozimos

Naše společnost připravila pro zákazníky širokou nabídku ubytování. V rámci ubytování nabízíme i kuchyň. Na tělesně postižené jsme mysleli bezbariérovým přístupem. U nás se mohou ubytovat jednotlivci, rodiny i firmy. Moderní ubytování s vlastním sociálním zařízením je vám k dispozici za skvělé ceny. V rámci našich ubytovacích služeb vás ohromí bar..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku