Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Pizzerie, bowling, penzion HlukHluk

Jsme rodinná firma. Nabízíme vám výběr z 38 druhů domácích pizzí, včetně bezlepkových, polévky, italské těstoviny a různé druhy salátů. Máme velký výběr alkoholických i nealkoholických nápojů, dále míchané nápoje a poháry. V našem penzionu máme 9 pokojů s celkovou kapacitou 28 lůžek. Jejich součástí je srpcha, WC, televize, klimatizace a WIFI. Venkovní zahrádka nabízí grilované speciality, máme i dětský koutek a dvoudráhový bowling.

Kontaktní údaje:

Hlavní 34
68725 Hluk

 
Telefon: 608708568
E-mail: penzionhluk@gmail.com

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Otvírací doba:

Pondělí: 11.00 - 23.00
Úterý: 11.00 - 23.00
Středa: 11.00 - 23.00
Čtvrtek: 11.00 - 23.00
Pátek: 11.00 - 24.00
Sobota: 11.00 - 24.00
Neděle: 11.00 - 23.00

Zařazeno do kategorií:

Poskytované služby:

Fotogalerie:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:

Poptávka bude odeslána firmě až po schválení administrátory, což obvykle trvá 1-3 dny.


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

OREA Hotel Atrium ****

Nabízíme ubytování v příjemném prostředí v cenově dostupných relacích. Naše ubytovací zařízení se nachází v atraktivní lokalitě, která nabízí řadu zajímavých výletů do okolí. Naše společnost zaměstnává spolehlivý a ochotný personál, díky kterému můžeme nabídnout zákazníkům maximální komfort. Hosté si mohou vybrat i některý z pokojů, jejichž koupelna je vybavena vanou.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Ing. Jaroslav Hrkalík

Pro naší firmu je hlavním předmětem podnikání nabídka ubytování. Ubytování na chalupě bude ideální pro váš odpočinek. U nás se specializujeme na pobyty pro školy. Nabízíme vám zajímavé rekondiční pobyty. Rezervujte si včas vhodný termín pro váš příjemný relaxační pobyt. Zaručujeme vám, že u nás prožijete báječný rodinný pobyt. Nabízíme sportovní pobyty na vysoké úrovni. Zajišťujeme krásné wellness pobyty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Penzion Pomněnka

Nabízíme ubytování za příznivou cenu. Ubytujte se u nás v krásných vybavených pokojích s vlastním sociálním zařízením. Nabízíme ubytování za přijatelnou cenu. Nabízíme vám také úžasné masáže k relaxaci celého těla. Ubytování v našich apartmánech je mezi zákazníky velmi oblíbené. Neváhejte se ubytovat v našem penzionu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

ITALKA - MiSca, s.r.o.

Poskytujeme skvělé služby na ubytování. Ubytujte se v našem příjemném prostředí ve kterém se budete cítit jako doma. Zaručíme se za čistotu našeho ubytování. V našem okolí můžete využít skvělé podmínky pro lyžování. Výhody našeho pěkného ubytování si můžete sami ověřit.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku