Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Pizzerie, bowling, penzion HlukHluk

Jsme rodinná firma. Nabízíme vám výběr z 38 druhů domácích pizzí, včetně bezlepkových, polévky, italské těstoviny a různé druhy salátů. Máme velký výběr alkoholických i nealkoholických nápojů, dále míchané nápoje a poháry. V našem penzionu máme 9 pokojů s celkovou kapacitou 28 lůžek. Jejich součástí je srpcha, WC, televize, klimatizace a WIFI. Venkovní zahrádka nabízí grilované speciality, máme i dětský koutek a dvoudráhový bowling.

Kontaktní údaje:

Hlavní 34
68725 Hluk

 
Telefon: 608708568
E-mail: penzionhluk@gmail.com

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Otvírací doba:

Pondělí: 11.00 - 23.00
Úterý: 11.00 - 23.00
Středa: 11.00 - 23.00
Čtvrtek: 11.00 - 23.00
Pátek: 11.00 - 24.00
Sobota: 11.00 - 24.00
Neděle: 11.00 - 23.00

Zařazeno do kategorií:

Poskytované služby:

Fotogalerie:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Penzion Sinfonietta

Nabízíme kvalitní ubytování. V našem penzionu se budete cítit vždy příjemně jako doma. Ubytování v našich apartmánech je mezi zákazníky velmi oblíbené. Věnujeme se také organizaci společenských akcí všeho druhu. V rámci našich služeb nabízíme rovněž nadstandardní ubytování.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Hotel Morava

Nabízíme kvalitní ubytování dle Vašich požadavků. Nabízíme ekonomicky dostupné ubytování v žádané lokalitě. V pokojích je k dispozici televize se satelitním příjmem. Můžete se připojit k wifi síti. V naší restauraci vám připravíme celou řadu chutných pokrmů. Ke kvalitnímu ubytování poskytujeme parkování. Krásné ubytování v našem hotelu si budete dlouho pamatovat..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

WELLNESS hotel POHODA Luhačovice

Naše firma dává také možnost ubytování. Nabízíme odpočinkové wellness pobyty. V rámci našich služeb nabízíme rovněž nadstandardní ubytování. Naši odborníci vám zajistí také relaxační masáže. V rámci ubytovacích služeb je možné využívat i naší sauny. Zveme vás také k návštěvě naší vyhlášené restaurace. Náš hotel vám poskytne kvalitní ubytovací služby. K ubytování můžete využít i naše apartmány.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

OREA Hotel Atrium ****

Nabízíme ubytování v příjemném prostředí v cenově dostupných relacích. Naše ubytovací zařízení se nachází v atraktivní lokalitě, která nabízí řadu zajímavých výletů do okolí. Naše společnost zaměstnává spolehlivý a ochotný personál, díky kterému můžeme nabídnout zákazníkům maximální komfort. Hosté si mohou vybrat i některý z pokojů, jejichž koupelna je vybavena vanou.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku