Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Hospůdka na HalděBoršice

Nabízíme vám klidné posezení v naší restauraci s možností oběda nebo večeře. V našem penzionu máme k dispozici 5 dvoulůžkových pokojů s možností přistýlky. Na každém pokoji je LCD televize, klimatizace, WC a koupelna se sprchou. Dále je zde v blízkosti rybník i pro rybaření, dětské hřiště, bowling a kulečník. Naše farma nabízí nejen pohled na zvířátka, ale i výuku jízdy na koních a to i pro začátečníky.

Otevírací hodiny:
Pondělí 10:30 - 22:00
Úterý 10:30 - 22:00
Středa 10:30 - 22:00
Čtvrtek 10:30 - 22:00
Pátek 10:30 - 23:00
Sobota 10:30 - 23:00
Neděle 10:30 - 21:00

Kontaktní údaje:

Boršice 739
68709 Boršice

 
Telefon: +420734156983
E-mail: inf@haldaborsice.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Poskytované služby:

Fotogalerie:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Chata U sedmi buků

Naše společnost poskytuje ubytování a další služby s ním spojené. Ochotu našeho personálu Vám rádi zaručujeme. Nabízíme velice čisté ubytování. Naše ubytování s blízkou přírodou tu je pro Vás. Neváhejte nás oslovit, hledáte-li ubytovací služby s možností výletů do okolí. Naše společnost, která poskytuje ubytování příjemném prostředí, získala řadu spokojených hostů, kteří se k nám rádi vracejí. Nabízíme cenově přijatelné ubytování..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Dům dětí a mládeže Sluníčko Otrokovice, Tř. Osvobození

Nabízíme kvalitní a komfortní ubytování za skvělé ceny. Neváhejte využít našich ubytovacích služeb v příjemném prostředí. Poskytujeme velice čisté ubytování. Rádi Vám zajistíme ubytovací služby v blízkosti přírody. Nabízíme ubytování pro tábory. V našem okolí najdete i vhodná místa k rybaření..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Dům dětí a mládeže Sluníčko Otrokovice, Tř. Spojenců

Rádi vás u nás ubytujeme. Ochota pomoci je u nás vždy garantována. Naše klienty si hýčkáme včetně bonusových programů zahrnující rovněž výlety do okolí. Ubytujeme Vás v blízkosti přírody. Nabízíme ubytovací služby v příjemném prostředí. Naše ubytovací zařízení je vhodné i pro tábory..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Ubytovna ARTEX JM

Nabízíme ubytování za skvělé ceny v příjemném prostředí. Naši vybavenou kuchyň jistě využijete. Zveme vás také k návštěvě naší vyhlášené restaurace. Nabízíme velmi kvalitní ubytování. Nabízíme příjemné ubytování s pěkným sociálním zařízením.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku