Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Hospůdka na HalděBoršice

Nabízíme vám klidné posezení v naší restauraci s možností oběda nebo večeře. V našem penzionu máme k dispozici 5 dvoulůžkových pokojů s možností přistýlky. Na každém pokoji je LCD televize, klimatizace, WC a koupelna se sprchou. Dále je zde v blízkosti rybník i pro rybaření, dětské hřiště, bowling a kulečník. Naše farma nabízí nejen pohled na zvířátka, ale i výuku jízdy na koních a to i pro začátečníky.

Otevírací hodiny:
Pondělí 10:30 - 22:00
Úterý 10:30 - 22:00
Středa 10:30 - 22:00
Čtvrtek 10:30 - 22:00
Pátek 10:30 - 23:00
Sobota 10:30 - 23:00
Neděle 10:30 - 21:00

Kontaktní údaje:

Boršice 739
68709 Boršice

 
Telefon: +420734156983
E-mail: inf@haldaborsice.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Poskytované služby:

Fotogalerie:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:

Poptávka bude odeslána firmě až po schválení administrátory, což obvykle trvá 1-3 dny.


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Claudio Rossi - Hotel Maxi

Naše firma poskytuje komfortní služby v rámci ubytování. Zajišťujeme kvalitní ubytování s televizí. Součástí našeho objektu je samozřejmě volně přístupné sociální zařízení. Nabízíme cenově přijatelné ubytování. Pochutnejte si na vynikajících pokrmech z naší restaurace. Ujišťujeme Vás, že Vám k dispozici bude i kuchyň..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Giuseppe Massaggia

Vyberte si z naší nabídky ubytování. U nás máte možnost si udělat výlety do okolí. Důležitým prvkem našeho ubytování je čistota. V blízkosti našich ubytovacích služeb najdete přírodu. Nabízíme cenově dostupné ubytování.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Ubytovna ARTEX JM

Nabízíme ubytování za skvělé ceny v příjemném prostředí. Naši vybavenou kuchyň jistě využijete. Zveme vás také k návštěvě naší vyhlášené restaurace. Nabízíme velmi kvalitní ubytování. Nabízíme příjemné ubytování s pěkným sociálním zařízením.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Lázně Leopoldov

Zabýváme se různými typy ubytování. Příjemná solná jeskyně je připravena pro naše hosty. Pokud se ubytujete u nás, budete spokojeni se službami i cenou. Hosté mohou k relaxaci využít také vanu v koupelně. V našem ubytovacím zařízení si můžete dopřát i masáže. Užijte si příjemnou relaxaci v naší útulné sauně. Zajišťujeme ubytování v různě velkých apartmánech. Vyberte si tu nejvhodnější chatu pro váš pobyt.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku