Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Hospůdka na HalděBoršice

Nabízíme vám klidné posezení v naší restauraci s možností oběda nebo večeře. V našem penzionu máme k dispozici 5 dvoulůžkových pokojů s možností přistýlky. Na každém pokoji je LCD televize, klimatizace, WC a koupelna se sprchou. Dále je zde v blízkosti rybník i pro rybaření, dětské hřiště, bowling a kulečník. Naše farma nabízí nejen pohled na zvířátka, ale i výuku jízdy na koních a to i pro začátečníky.

Otevírací hodiny:
Pondělí 10:30 - 22:00
Úterý 10:30 - 22:00
Středa 10:30 - 22:00
Čtvrtek 10:30 - 22:00
Pátek 10:30 - 23:00
Sobota 10:30 - 23:00
Neděle 10:30 - 21:00

Kontaktní údaje:

Boršice 739
68709 Boršice

 
Telefon: +420734156983
E-mail: inf@haldaborsice.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Poskytované služby:

Fotogalerie:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Hotel Vinohrad

Nabízíme pohodlné ubytování dle Vašich představ. Pro zákazníky jsme připravili v rámci naší nabídky ubytování útulné pokoje a příjemné prostředí. V rámci našeho ubytování narazíte jen na čisté prostory. Z našeho ubytování můžete podnikat různé výlety do okolí. Krásné ubytování v našem hotelu si budete dlouho pamatovat. Oslavy k jakékoliv příležitosti vám u nás můžeme zorganizovat..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

František Kotek

Poskytujeme kvalitní ubytování. V blízkosti našeho ubytování najdete i přírodu. V rámci našeho ubytování Vám poskytneme i tipy na výlety do okolí. Poskytujeme ubytovací služby v příjemném prostředí. Ochota pomoci každému klientovi při zajištění ubytovacích služeb je naší základní vlastností. Naše firma vám nabídne možnost pobytu na hotelu. Nabízíme krátkodobé i dlouhodobější ubytování..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Chata U sedmi buků

Naše společnost poskytuje ubytování a další služby s ním spojené. Ochotu našeho personálu Vám rádi zaručujeme. Nabízíme velice čisté ubytování. Naše ubytování s blízkou přírodou tu je pro Vás. Neváhejte nás oslovit, hledáte-li ubytovací služby s možností výletů do okolí. Naše společnost, která poskytuje ubytování příjemném prostředí, získala řadu spokojených hostů, kteří se k nám rádi vracejí. Nabízíme cenově přijatelné ubytování..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Ubytovací a stravovací centrum

Nabízíme vám také levné ubytování. Zajišťujeme, aby čistota našeho ubytování byla perfektní. Zaručeně oceníte blízkost přírody. Nabízíme ubytování v příjemném prostředí za velmi výhodné ceny. Bylo by škoda nevyužít krásných výletů do okolí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku