Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Restaurace a penzion HvězdaBojkovice

Nabízíme vám klidné posezení v nekuřácké restauraci v podhůří Bílých Karpat, pod zámkem Nový Světlov. Pochutnáte si u nás na výborné moravské kuchyni, dobrém víně atd. Můžete si také zahrát bowling či kulečník, nebo zatančit u letní živé hudby.
K dispozici je vám i náš penzion o čtyřech pokojích (3x dvoulůžkový a 1x apartmán pro 4 lidi) s koupelnou, WC, TV a telefonem a s možností ranní snídaně.

Otevírací hodiny:
Pondělí 09:30 - 22:00
Úterý 09:30 - 22:00
Středa 09:30 - 22:00
Čtvrtek 09:30 - 22:00
Pátek 09:30 - 23:00
Sobota 09:30 - 23:00
Neděle 09:30 - 22:00

Kontaktní údaje:

Sušilova 215
68771 Bojkovice

 
Telefon: 774861008
E-mail: restauracehvezda@centrum.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Poskytované služby:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Penzion Póla

Přinášíme Vám ubytování dle Vašich požadavků. V našem penzionu nabízíme příjemné a cenově dostupné ubytování. U nás máte parkování zajištěno. Naší prioritou je spokojenost při ubytovávání hostů. Vášniví diváci televize ji mají v naší ubytovací nabídce k dispozici.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Vysokoškolská kolej Antonínova

Na naše služby v rámci ubytování se můžete spolehnout. V blízkosti našich ubytovacích služeb se nachází příroda. Nabízíme komfortní ubytování v atraktivní lokalitě. Ubytujete-li se u nás, televize vám nebude chybět. U nás máte možnost využití naší praktické vybavené prádelny.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Penzion Taťána

Pohodlné a cenově dostupné ubytování čeká jen na vás. Garantujeme vám příjemné a čisté ubytování. Ubytovaní mají k dispozici moderní sociální zařízení. Zaručujeme vám příjemné a čisté společné sociální zařízení.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Vysokoškolská kolej nám. T. G. Masaryka

Zajistíme vám komfortní ubytování za výhodné ceny. Ochotu pomoci zákazníkovi při zajištění ubytovacích služeb Vám zaručujeme. U nás je prostředí opravdu příjemné, přesvědčte se o tom. Naše ubytování je vždy čisté. Jedině naše ubytování uspokojí vaše potřeby. V nabídce našeho ubytování je televize samozřejmostí. U nás máte možnost využití naší praktické vybavené prádelny..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku