Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Restaurace a penzion HvězdaBojkovice

Nabízíme vám klidné posezení v nekuřácké restauraci v podhůří Bílých Karpat, pod zámkem Nový Světlov. Pochutnáte si u nás na výborné moravské kuchyni, dobrém víně atd. Můžete si také zahrát bowling či kulečník, nebo zatančit u letní živé hudby.
K dispozici je vám i náš penzion o čtyřech pokojích (3x dvoulůžkový a 1x apartmán pro 4 lidi) s koupelnou, WC, TV a telefonem a s možností ranní snídaně.

Otevírací hodiny:
Pondělí 09:30 - 22:00
Úterý 09:30 - 22:00
Středa 09:30 - 22:00
Čtvrtek 09:30 - 22:00
Pátek 09:30 - 23:00
Sobota 09:30 - 23:00
Neděle 09:30 - 22:00

Kontaktní údaje:

Sušilova 215
68771 Bojkovice

 
Telefon: 774861008
E-mail: restauracehvezda@centrum.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Poskytované služby:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:

Poptávka bude odeslána firmě až po schválení administrátory, což obvykle trvá 1-3 dny.


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Dvorec U Kavků

Využijte našeho ubytování za výhodné ceny. Při ubytování u nás můžete počítat se zavedenými elektrickými přípojkami. Naše chalupy si jistě zamilujete. Poskytujeme ubytování pro školní skupiny. U nás si můžete objednat také rekondiční pobyty. Zaměřujeme se na bohatou nabídku relaxačních pobytů. Zaměřujeme se na kvalitní nabídku rodinných pobytů. Z naší nabídky vám doporučujeme zejména sportovní pobyty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Chata U sedmi buků

Naše společnost poskytuje ubytování a další služby s ním spojené. Ochotu našeho personálu Vám rádi zaručujeme. Nabízíme velice čisté ubytování. Naše ubytování s blízkou přírodou tu je pro Vás. Neváhejte nás oslovit, hledáte-li ubytovací služby s možností výletů do okolí. Naše společnost, která poskytuje ubytování příjemném prostředí, získala řadu spokojených hostů, kteří se k nám rádi vracejí. Nabízíme cenově přijatelné ubytování..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Penzion Vepřek

Ubytování s naší firmou je levné a pohodlné. Náš penzion Vám je k dispozici. Přijedete-li k nám autem, parkování máte zajištěno. Nabízíme ubytování pro pracovní i soukromé příležitosti. Abyste se u nás cítily jako doma, máte k dispozici televizi.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Vysokoškolská kolej Antonínova

Na naše služby v rámci ubytování se můžete spolehnout. V blízkosti našich ubytovacích služeb se nachází příroda. Nabízíme komfortní ubytování v atraktivní lokalitě. Ubytujete-li se u nás, televize vám nebude chybět. U nás máte možnost využití naší praktické vybavené prádelny.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku