Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Plocek ReSources, s.r.o.Praha 5

Servis pro recyklaci plastů. Zabýváme se nákupem a prodejem recyklovaných plastových materiálů rozličné formy, kvality a aplikace.

Kontaktní údaje:

Na Cihelně 32
159 00 Praha 5

 
Telefon: +420 727 876 294
E-mail: jan@plocek.cz
DIČ: CZ03020355

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Klíčová slova:

Recyklace Recyklace plastů

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:

Poptávka bude odeslána firmě až po schválení administrátory, což obvykle trvá 1-3 dny.


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

CZFP, s.r.o.

Naší hlavní činností je provoz velkoobchodu. Hledáte -li kvalitu, neváhejte využít našich služeb. Veškeré naše zboží splňuje požadavky normy kvality. Serióznost považujeme v jednání se zákazníkem za stěžejní atribut. Máte -li jakékoli dotazy, využijte naší nabídky poradenství. Ochota, flexibilita a přizpůsobivost požadavkům je u nás zaručena. Rychlost dodání zboží je pro nás prioritou..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

ZENIT, Divize Plexisklo

Využijte naši velkoobchodní prodejní jednotku, která zásobuje jiná velkoobchodní zařízení nebo maloobchodní síť. Zaručujeme seriózní jednání po celý průběh spolupráce. V rámci našich služeb provádíme poradenství. Splníme vaše nároky na kvalitu. Zakládáme si na ochotě a vstřícnosti k našim zákazníkům. Pro truhláře, nábytkáře, stavebníky a kutily nabízíme dřevotřískové desky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

JAS SLOVAKIA, s. r. o. - organizační složka

Intenzivně rozvíjíme naši výrobu a velkoobchodní prodej. Věnujeme se rychlému pohybu zboží a orientaci na zákazníka. Hledáte -li kvalitu, neváhejte využít našich služeb. Vaši poptávku uspokojíme s ochotou, jež je nám vlastní. Máte -li jakékoli dotazy, využijte naší nabídky poradenství. Zúročujeme svou profesionalitu, serióznost a zkušenost. Splnění náležitých norem je pro nás při prodeji nejdůležitější..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

EXPLAST, spol. s r.o.

Ceny v našem velkoobchodu jsou vždy nižší než ceny maloobchodní. Výrobky splňují požadavky mezinárodních norem. Ochota, flexibilita a přizpůsobivost požadavkům je u nás zaručena. Znalost sortimentu našeho velkoskladu je samozřejmost. Naším heslem je ochota, spolehlivost, rychlost a pružnost. Poradenství při poskytování našich služeb je samozřejmostí. Naše serióznost k nám přivedla již řadu spokojených zákazníků..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku