Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Mgr. Pavel Seidl - Národní numismatická epopejPraha 4

Nabízíme originální sběratelské kolekce zlatých a stříbrných mincí a medailí. Nejvyšší ryzost zlata i stříbra.

Medaile jsou puncované a kontrolované puncovním úřadem. Zlato je 24karátové a vhodné jako dlouhodobá a bezpečná ivenstice.
Zanechte i vy po sobě památku, jejíž hodnota časem narůstá.

Kontaktní údaje:

Na dolinách 3
147 00 Praha 4

 
Telefon: +420 733 559 443
E-mail: info@nne.cz
DIČ: 6512180939

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Misda.cz

Sháníte-li prodejce uměleckých předmětů, jsme tu pro vás. Mezi našimi uměleckými předměty vám pomůže zorientovat se naše poradenství. Námi prodávané zboží je vždy kvalitní. Zaměřujeme se na on-line prodej uměleckých předmětů. Sháníte-li určitý umělecký předmět, můžete se spolehnout na naše znalosti námi prodávaného zboží. V naší nabídce naleznete spoustu zajímavých obrazů..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Esvicen.cz

V našem online prodeji uměleckých předmětů si můžete vybrat z mnoha druhů zboží. Při výběru uměleckého předmětu vám ochotně pomůžeme. Naše nabídka uměleckých předmětů je sestavena jen z kvalitního zboží. Jsme seriozní online prodejce. Naše obrazy vám příjemně doplní vaše zdi. Naše nabídka svícnů přináší zajímavé zboží za krásné ceny..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Alfacentrum

Prodáváme umělecké předměty různých druhů. Náš personál vám ochotně poradí s výběrem zboží Pokud se máte na něco spoléhat, pak na naše znalosti z oblasti uměleckých předmětů. Za kvalitu námi prodávaného zboží se zaručujeme. Naše obrazy vám příjemně doplní vaše zdi.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Tomáš Mähring - fotoobrazy a autorské fotografie

Zaměřujeme se na prodej uměleckých předmětů. Naši kompletní nabídku zboží si nyní můžete prohlédnout a následně i objednat on-line. Umělecké předměty u nás najdete pouze ve vysoké kvalitě. Pro naše zákazníky jsme připravili možnost platby zboží na splátky. Prodáváme obrazy různých motivů a zpracování. Prodáváme fotografie různého provedení a různých formátů. U nás naleznete mnoho zajímavých výrobků ze skla. Prodáváme fotoobrazy vyrobené i dle přání zákazníka.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku