Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Dream Trade s.r.o. - www.houpanicko.czTrutnov

U nás se dočkáte kvalitního poradenství v oblasti vybavení pro vaše zahrady. Naše společnost disponuje velkou ochotou při prodeji vybavení zahrad. Naše firma nabízí nejširší sortiment zahrádkářských potřeb.

Kontaktní údaje:

Horská 1, Cafe Bar Atrium
54101 Trutnov

 
Telefon: +420 777 636 628
E-mail: info@houpanicko.cz
DIČ: CZ01544691

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Klíčová slova:

Houpací sítě Zahradní křesla Lehátka Sluneční brýle

Fotogalerie:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

ama Czech, s.r.o.

Máme velký výběr zahrádkářských potřeb do vašich domů, chat i chalup. Prodáváme různé typy nářadí. Rádi Vám vybereme kultivátor podle Vašich potřeb. Jsme jedničkou na trhu v oblasti prodeje zahradních traktorů. Zaručujeme Vám, že budete spokojeni s našimi křovinořezy. Součástí naší nabídky jsou také pily. Naše společnost prodává zahradní sekačky. Na naše čerpadla z oddělení vybavení pro zahradu se můžete spolehnout.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Hrnčíř Hronov, s.r.o.

Naše společnost nabízí i zahrádkářské potřeby. V nabídce je nepřeberné množství zahradní techniky. Zkrášlete si svou zahradu naší zahradní technikou. U nás najdete ty pravé robotické sekačky pro každého. Přijďte si k nám pro kvalitní sekačku. Na náš prodej křovinořezů se můžete spolehnout. Vyzkoušejte naše zahradní traktory. Nabízíme ploty v mnoha barvách i rozměrech, u nás si určitě vyberete.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

V & V ZAHRADNÍ TECHNIKA, s.r.o.

O zahradu se nejlépe postaráte s kvalitními zahrádkářskými potřebami. V rámci našich služeb Vám nabídneme i poradenství. Zajištujeme prodej, kompletní servis vybavení pro zahradu. S nákupem našeho nářadí budete jistě spokojeni. Nabízíme širokou škálu kvalitních sněhových fréz. S těžkým nákladem Vám pomůže náš zahradní traktor. Neváhejte vyzkoušet naše sekačky. Robotické sekačky vysoké kvality jsou součástí naší nabídky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

V-GARDEN, s.r.o.

Zabýváme se prodejem zahrádkářských potřeb. Pro majitele zahrad nabízíme nezbytnou zahradní techniku. U nás nabízíme pouze kvalitní zahradní techniku. Nákupem robotické sekačky z našeho sortimentu ušetříte finance a získáte kvalitu. Prodáváme kvalitní a spolehlivé sekačky. Máme pro vás kvalitní pily, které vám usnadní práci na zahradě. Nakupte si u nás kvalitní křovinořezy. Na náš zahradní nábytek z oddělení vybavení pro zahradu se můžete spolehnout.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku