Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Antonín PluskalMěrotín

S naší firmou postavíte či zrekonstruujete váš dům snů bez problémů a v té nejvyšší kvalitě. Hlavním zaměřením naší firmy je zateplení fasád, při kterém používáme desky polystyrenové či minerální. Za všechny potřebné práce s tím spojené, ať už odborné rady nebo přesné a kvalitní postupy, ručíme. Nabízíme také pronájem rámového lešení.

Obraťte se na nás s montáží sádrokartonu nebo zajištění izolace. Obklady a dlažby zajistíme přesně tam, kde potřebujete. Štukatérské práce pro nás nejsou problém, odlijeme, zrekonstruujeme nebo opravíme.
Poskytneme vám ty nejlepší odborné služby od základů domu, svislých konstrukcí s nabídkou tvárnic či cihel, až po montáže stropů.

Kontaktní údaje:

Měrotín 98
783 24 Měrotín

 
Telefon: +420 732 410 389
E-mail: zednictvi.pluskal@seznam.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Klíčová slova:

Obklady Dlažby Zateplování fasád Fasády Izolace Štukatérství Pronájem lešení

Fotogalerie:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:

Poptávka bude odeslána firmě až po schválení administrátory, což obvykle trvá 1-3 dny.


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

SART - stavby a rekonstrukce, a.s.

Naše firma se věnuje stavební činnosti. Naše firma zajišťuje práce spojené s rekonstrukcí. Naše firma zajišťuje výstavbu. V nabídce naší stavební společnosti je také služba oprav. Naše firma nabízí široké spektrum služeb v oblasti stavebnictví.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Ing. Pavel Ščučka

Provádíme různé druhy staveb. Naše stavební firma zajišťuje provedení mnoha stavebních služeb. Naše stavební firma provádí i rekonstrukce. Naše stavební společnost nabízí provedení oprav všeho druhu. Naše stavební firma nabízí provedení výstavby.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Vladimír Grepl

Naše firma nabízí své služby v oblasti stavební činnosti. Naše stavební společnost nabízí svým klientům profesionální provedení oprav. Naše firma nabízí práce spojené s rekonstrukcí. Naše stavební společnost poskytuje službu výstavby. I služba montáže spadá do naší kompetence.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

DT Mostárna, a.s.

Spolehněte se na naši firmu ohledně provádění staveb. Naše stavební společnost nabízí kompletní výstavbu. Opravy všeho druhu spadají plně do kompetence naší společnosti. Mimo jiné provádíme výrobu. Ani montáž není pro naše pracovníky žádný problém.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku