Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

DŘEVOSTAVBY MY HOME s.r.o.Praha 9

Jsme česká firma působící především ve středočeském kraji, která staví dřevostavby na klíč systémem 2by4 a s difůzně otevřenou konstrukcí systémem INSOWOOL. Vybíráme a používáme materiály vyrobené v České republice (dřevo, OSB desky, minerální izolace, sádrokartonové desky, střešní krytina apod.).

S každým postaveným domem věnujeme částku 10 000 Kč občanskému sdružení Život dětem.

Otevírací doba:
Pondělí - Pátek: 08:00 - 17:00

Kontaktní údaje:

Ocelkova 643/20
198 00 Praha 9

 
Telefon: +420 608 608 263
E-mail: info@drevostavby-myhome.cz
DIČ: CZ24262102

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Klíčová slova:

Dřevostavby

Fotogalerie:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Ing. arch. Ivo Štaudner

Specializací naší společnosti je provádění staveb. Naše stavební společnost pro své klienty zajišťuje rekonstrukci. Naše firma zajišťuje opravy všeho druhu. Naše stavební firma nabízí svým klientům mnoho druhů stavebních služeb. Výstavba je jednou ze služeb, které naše firma nabízí. Jsme specialisté na výstavbu dřevostaveb..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

KEJMAT, s.r.o.

Zaměřením naší firmy je provádění staveb. Jednou z činností naší firmy je provádění oprav. Naše společnost nabízí provedení rekonstrukce. Naše firma poskytuje v oblasti stavebnictví službu výstavby. Jsme specialisté na průmyslové stavby.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

HONKA

Specializujeme se na stavební činnost. Jednou z činností naší firmy je provádění oprav. Naše firma poskytuje v oblasti stavebnictví službu výstavby. Naše stavební společnost pro své klienty zajišťuje rekonstrukci. Naše stavební společnost zajišťuje provedení stavebních služeb.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

PRŮMSTAV, a.s.

Naše společnost nabízí své služby v oblasti provádění staveb. V nabídce naší firmy figuruje služba rekonstrukce. V oblasti stavebnictví nabízí naše stavební společnost službu výstavby. V nabídce naší firmy figuruje velké množství stavebních služeb. Naše společnost zajišťuje kvalifikované opraváře pro opravy všeho druhu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku