Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Arrakis, spol. s r.o. - Penzion MlýnekŽacléř

Naše firma se specializuje na kvalitní služby v rámci ubytování. Díky příjemnému prostředí a čistým pokojům jsme získali řadu spokojených zákazníků, kteří využívají našich služeb opakovaně. Z našeho ubytování můžete podnikat různé výlety do okolí. Provozujeme ubytovací služby, vstřícnost a ochota je u nás samozřejmostí. Rádi Vám pomůžeme vybrat ubytovací služby v blízkosti přírody. Můžete se spolehnout, že naše ubytování je čisté a komfortní. Ubytování nabízíme v příjemně vybavených apartmánech.

Kontaktní údaje:

Prkenný Důl 50
54101 Žacléř

 
Telefon: +420499776555
E-mail: arrakis@tiscali.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:

Poptávka bude odeslána firmě až po schválení administrátory, což obvykle trvá 1-3 dny.


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Penzion U Dána

Naše ubytovací služby zaručeně oceníte. Součástí našeho ubytování jsou elektrické přípojky. V rámci našich služeb můžete využít ubytování v kempu. Je možné zajistit si i pokoj s možností přistýlky. Můžete si u nás objednat levné ubytování. U nás v baru si můžete dát výborné pití. Využijte naší výhodné ubytovací nabídky v chalupách. Využijte naší jedinečné nabídky cenově výhodných wellness pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Ivana Poláková - Penzion Na Bystřici

Ubytování právě u nás je zárukou komfortu a pohodlí. Využijte možnosti ubytovat se ve velmi příjemném prostředí. Výlety do okolí a poznání okolní krajiny jsou součástí našich služeb. Spolehněte se na naši ochotu Vám kdykoli pomoci. Užijte si dovolenou nebo prodloužený víkend v našem penzionu. Nabízíme vám možnost ubytování v našich prostorách..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

David Kornfeld - Penzion Horský Dvůr

Příjemné ubytování najdete právě u nás. Dbáme na to, aby naše prostředí působilo na klienty příjemně. Pro své klienty rádi zařídíme ubytovací služby s možností výletů do okolí. Pobyt vám zajisté zpříjemní blízká krásná příroda. Náš personál je k našim hostům za všech okolností maximálně ochotný a vstřícný. Neváhejte se ubytovat v našem útulném penzionu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Jiří Hladík - Penzion Zvonička

Naše firma disponuje širokou nabídkou ubytování. V blízkosti našich ubytovacích služeb najdete přírodu. Naše ubytování zahrnuje samozřejmě také elektrické přípojky. U nás v baru si můžete dát výborné pití. Nabídka našeho kempu vás přesvědčí o vhodném místě pro váš letní pobyt. Zajistěte si ubytování i s možností přistýlky. Nabízíme strávení dovolené pod střechou chalupy. Zajišťujeme wellness pobyty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku