Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Stanislav Korbel - Pension HertaHorní Maršov

Nabízíme ubytování za příznivou cenu. V nabídce ubytování máme také pokoje s přistýlkou. Neváhejte využít náš kemp! V našich objektech jsou samozřejmostí elektrické přípojky. Nabízíme chalupy k ubytování. Sjednejte si u nás také ubytování pro školní pobyty. Poskytujeme nepřeberné množství nabídek rekondičních pobytů. Pro jednotlivce, rodiny a kolektivy nabízíme výběr relaxačních pobytů. V naší nabídce naleznete příjemné rodinné pobyty. Pro jednotlivce, rodiny i kolektivy nabízíme řadu sportovních pobytů. Nabízíme krátkodobé i dlouhodobější kvalitní wellness pobyty. Nabízíme různé typy příjemných wellness pobytů. Zajišťujeme ubytování v apartmánech. Dbáme na dobré vybavení kuchyně. Pro všechny hosty našeho ubytování můžeme připravit raut. Zpříjemněte si svůj pobyt u nás také návštěvou sauny. Nabízíme ubytování s možností využití lodičky. Našim hostům nabízíme pro zábavu šipky. Hosté si mohou vybrat i některý z pokojů, jejichž koupelna je vybavena vanou. Kromě ubytování si u nás můžete objednat také polopenzi. Zaměřujeme se na to, abyste byli s našimi službami vždy spokojeni. Do naší nabídky pěkného ubytování je zahrnuta i televize. U nás v baru si můžete dát výborné pití. Ubytování v našem penzionu si můžete objednat ještě dnes.

Kontaktní údaje:

Horní Maršov-Dolní Lysečiny 13
54226 Horní Maršov

 
Telefon: +420499874253
E-mail: pensionherta@atlas.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:

Poptávka bude odeslána firmě až po schválení administrátory, což obvykle trvá 1-3 dny.


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Ivan Bartuněk - Pension Viktorka

Využijte našeho ubytování. Zabýváme se prodejem atraktivních wellness pobytů. Jsme vybaveni i pro ubytování při sportovních pobytech. Připravili jsme pro vás několik variant rodinných pobytů. Rádi vás přivítáme na některém z našich relaxačních pobytů. Zveme vás na prospěšné rekondiční pobyty. Zveme vás i k pobytům pro školy. Pronajměte si naší chalupu za skvělou cenu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

David Kornfeld - Penzion Horský Dvůr

Příjemné ubytování najdete právě u nás. Dbáme na to, aby naše prostředí působilo na klienty příjemně. Pro své klienty rádi zařídíme ubytovací služby s možností výletů do okolí. Pobyt vám zajisté zpříjemní blízká krásná příroda. Náš personál je k našim hostům za všech okolností maximálně ochotný a vstřícný. Neváhejte se ubytovat v našem útulném penzionu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Milan Ringel - Pension Kovárna

Potřebujete-li se ubytovat, naše firma je vám k dispozici. Nabízíme komfortní apartmány za skvělé ceny. Ubytovaným hostům je volně přístupný i bazén. Pro naše ubytované hosty je k dispozici pěkné hřiště. V rámci našich služeb nabízíme rovněž nadstandardní ubytování.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Penzion U Dána

Naše ubytovací služby zaručeně oceníte. Součástí našeho ubytování jsou elektrické přípojky. V rámci našich služeb můžete využít ubytování v kempu. Je možné zajistit si i pokoj s možností přistýlky. Můžete si u nás objednat levné ubytování. U nás v baru si můžete dát výborné pití. Využijte naší výhodné ubytovací nabídky v chalupách. Využijte naší jedinečné nabídky cenově výhodných wellness pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku