Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

MUDr. Taťána KárníkováSmiřice

Poskytujeme různé druhy zdravotnických služeb na vysoké úrovni. Využijte služby našeho ochotného personálu na veškeré zdravotnické služby. Naše odborná péče je k dispozici i vám. S radostí vás přivítáme v příjemné prostředí naší zdravotnické instituce. Zajistěte si u nás poradenství v oboru zdravotnických služeb. Pokud máte nějaký intimní problém, navštivte naši gynekologickou ordinaci.

Kontaktní údaje:

Palackého 48
50303 Smiřice

 
Telefon: +420495422621
E-mail: tatanakarnikova@volny.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:

Poptávka bude odeslána firmě až po schválení administrátory, což obvykle trvá 1-3 dny.


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

MUDr. Pavel Trpák

Potěšíme vás širokou nabídkou komplexních zdravotnických služeb. S našimi konzultacemi je nakupování radost. Vaše přízeň je vizitkou dokazující naši znalost v rámci námi poskytovaných zdravotnických služeb. Pacientům nabízíme odbornou péči na nejvyšší úrovni. Základem naší práce je individuální přístup. V naší poradně si poradíme s vaším zdravotním problémem. Využijte služby našeho ochotného personálu na veškeré zdravotnické služby..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

MUDr. Daniela Šillerová

Oslovte nás ohledně zajištění potřebných zdravotnických služeb. V oblasti zdravotnického poradenství jsme odborníci. V naší instituci udržujeme co nejpříjemnější prostředí. Poskytování zdravotnických služeb je u nás vždy doprovázeno ochotou a vstřícností. Garantujeme vám kvalitní odbornou péči. Budeme rádi, když se zaregistrujete v naší gynekologické ordinaci..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

MUDr. Michal Kokrda

Využijte některé z našich mnoha zdravotnických služeb. Návštěvy lékaře mohou být stresující, proto se vás snažíme uklidnit příjemným prostředím. Naše letité znalosti z oboru zdravotnictví jistě oceníte. Poskytujeme s ochotou všechny činnosti ve zdravotnických službách. Zařídíme pro vás také poradenství v oblasti zdravotnických služeb.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

MUDr. Jan Kestřánek

Naše klinika nabízí pacientům odborné zdravotnické služby. Poskytneme vám i odborné konzultace. Využíváme výhod individuálního přístupu ke všem klientům. U nás se shledáte nejen s ochotou v rámci poskytovaných zdravotnických služeb. Nabízíme pacientům příjemné prostředí, které je zároveň i velice praktické. Můžeme vám nabídnout veškerou odbornou péči. V naší gynekologické ordinaci se postaráme o vaše intimní partie..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku