Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

MUDr. Jan KestřánekNáchod

Naše klinika nabízí pacientům odborné zdravotnické služby. Poskytneme vám i odborné konzultace. Využíváme výhod individuálního přístupu ke všem klientům. U nás se shledáte nejen s ochotou v rámci poskytovaných zdravotnických služeb. Nabízíme pacientům příjemné prostředí, které je zároveň i velice praktické. Můžeme vám nabídnout veškerou odbornou péči. V naší gynekologické ordinaci se postaráme o vaše intimní partie.

Kontaktní údaje:

Masarykovo náměstí 45
54701 Náchod

 
Telefon: +420491421883
E-mail: kestranek@tiscali.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:

Poptávka bude odeslána firmě až po schválení administrátory, což obvykle trvá 1-3 dny.


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

MUDr. Taťána Kárníková

Poskytujeme různé druhy zdravotnických služeb na vysoké úrovni. Využijte služby našeho ochotného personálu na veškeré zdravotnické služby. Naše odborná péče je k dispozici i vám. S radostí vás přivítáme v příjemné prostředí naší zdravotnické instituce. Zajistěte si u nás poradenství v oboru zdravotnických služeb. Pokud máte nějaký intimní problém, navštivte naši gynekologickou ordinaci..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

MUDr. Pavel Trpák

Potěšíme vás širokou nabídkou komplexních zdravotnických služeb. S našimi konzultacemi je nakupování radost. Vaše přízeň je vizitkou dokazující naši znalost v rámci námi poskytovaných zdravotnických služeb. Pacientům nabízíme odbornou péči na nejvyšší úrovni. Základem naší práce je individuální přístup. V naší poradně si poradíme s vaším zdravotním problémem. Využijte služby našeho ochotného personálu na veškeré zdravotnické služby..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku