Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

MUDr. Jaroslav VorelLibáň

Námi poskytovaná nabídka zdravotnických služeb je jasná a srozumitelná. Nabízíme také odborné zdravotní konzultace. Součástí našich služeb je i možnost využít poradenství. Rádi vás uvítáme v příjemném prostředí našeho zdravotnického zařízení. Budeme rádi, když se zaregistrujete v naší gynekologické ordinaci.

Kontaktní údaje:

náměstí Svobody 17
50723 Libáň

 
Telefon: +420493598884

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:

Poptávka bude odeslána firmě až po schválení administrátory, což obvykle trvá 1-3 dny.


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

MUDr. Tomáš Truneček

Nabízíme komplexní zdravotnické služby ve snaze umožnit pacientům normální život. Klademe vysoký důraz na to, abychom vám ve všem ochotně vyhověli. Nabídneme vám zajištění odborného poradenství v oblasti zdravotnictví. Nabízíme vám naše služby v příjemném prostředí. V rámci naší činnosti nabízíme také odbornou péči. V naší gynekologické ordinaci se postaráme o vaše intimní partie..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

MUDr. Jiří Novák

Nechte se oslovit naší komplexní nabídkou kvalitních zdravotnických služeb. Konzultace s naší firmou je vám plně k dispozici. S příjemným prostředím naší instituce vás rádi seznámíme. Poskytujeme s ochotou všechny činnosti ve zdravotnických službách. Naše odborné znalosti zdravotnictví jsou na vysoké úrovni. Nabízíme klientům nepřetržitou odbornou péči..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

MUDr. Karel Hodík

Zaměřujeme se na bohatou nabídku zdravotnických služeb. V případě potřeby vám rádi zajistíme odbornou zdravotní péči. V našem zdravotnickém zařízení preferujeme individuální přístup ke klientům. V naší poradně vám poradíme ohledně léčby. Kromě kvalitních služeb se snažíme zaměřit také na příjemné okolní prostředí. Pyšníme se bohatými znalostmi v oboru zdravotnictví. Naše gynekologická ordinace poskytuje komplexní péči pro ženy..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

MUDr. Tomáš Truneček

Přicházíme k vám s nabídkou nejrůznějších zdravotnických služeb. Rádi se s vámi podělíme o své znalosti zdravotnických služeb. Nabízíme široké spektrum odborné péče. S naším ochotným přístupem k vám budete jistě spokojení. Naše konzultace se změní váš život k lepšímu. V naší ambulanci zajišťujeme kompletní gynekologickou péči..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku