Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Antonín Koudela - Penzion PatrikVranov nad Dyjí

Těšíme se na vaši návštěvu spojenou s ubytováním v překrásném prostředí. V nabídce našeho ubytování poskytujeme možnost přistýlky. Využijte veškerých výhod ubytování v našem kempu. K našemu ubytování nabízíme elektrické přípojky. Chalupy z naší nabídky vám zaručí skvělé a pohodlné ubytování. Nabízíme krátkodobé i dlouhodobější pobyty pro školy. Rekondiční pobyty vám pomohou dostat se opět do formy. V rámci našich služeb nabízíme relaxační pobyty. Jsme specialisté na rodinné pobyty. U nás si určitě vyberete s rozličné nabídky sportovních pobytů. Zaměřujeme se na bohatou nabídku v oblasti wellness pobytů. Zajděte si k nám do baru na drink. Užijte si dovolenou nebo prodloužený víkend v našem penzionu. K dispozici Vám je společná kuchyň. S radostí vás obsloužíme v naší skvělé restauraci. Součástí našeho ubytování je i gril. Během pobytu u nás můžete využít posezení na zahradě. V areálu našeho ubytovacího zařízení je i pěkné hřiště. Mezi služby, které nabízíme, patří také půjčovna lodiček. V naší nabídce naleznete šipky. Nabízíme ubytování v pokojích s koupelnou a vanou. Nabízíme velmi kvalitní ubytování. V nabídce našeho ubytování je televize samozřejmostí.

Kontaktní údaje:

Zátiší 337
67103 Vranov nad Dyjí

 
Telefon: +420515296138
E-mail: koudelaantonin@seznam.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Irena Kazatelová - Ranč u řeky

Vyzkoušejte naše ubytování. Možnost přistýlky je po dohodě samozřejmá. Jsme provozovatel kempu. Elektrické přípojky jsou vám k dispozici. Naše firma nabízí možnost ubytování v chalupách. Nabízíme krásné celoroční ubytování. Kvalitní ubytování poskytneme i školním skupinám. Sportovci jistě ocení nabídku našich rekondičních pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Roman Tesař - Penzion a restaurace U Tesařů

Nabízíme kvalitní a komfortní ubytování za skvělé ceny. Nabízíme vám rovněž možnost pronájmu elektrické přípojky. Krásné prostředí vás přesvědčí, že naše chalupa je pro vás ideální ubytování. V rámci našich služeb realizujeme také pobyty pro školy. U nás si můžete objednat také rekondiční pobyty. Objednejte si z naší nabídky i příjemný relaxační pobyt. Naše firma vám dá příležitost rodinných pobytů. Nabízíme sportovní pobyty na vysoké úrovni.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Gamaro, s.r.o. - Penzion U Sv. Floriana

Poskytujeme ubytování dle Vašich představ. Naše ubytovací služba poskytuje i možnost přistýlky. Pro spokojenost našich hostů nabízíme televizi. Ubytování v našem příjemném prostředí se vám bude líbit. Hosté mohou k relaxaci využít také vanu v koupelně. Hostům nabízíme příjemné posezení v naší restauraci. Využijte ubytování na hotelu naší firmy. Náš penzion Vám je k dispozici.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Vladimír Vlček - Penzion Alice

Hlavní činností naší společnosti je zajištění ubytování. Zavedení elektrických přípojek je v našich objektech zajištěno. Krásné prostředí vás přesvědčí, že naše chalupa je pro vás ideální ubytování. Výhodné podmínky nabízíme při ubytování školních skupin. Sportovci budou jistě spokojeni s naší nabídkou rekondičních pobytů. Objednejte si z naší nabídky i příjemný relaxační pobyt. Využijte našich ubytovacích služeb pro váš rodinný pobyt. Nabízíme řadu sportovních pobytů různé délky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku