Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Jiří Exnar - Penzion Alpský DůmStrážné

Vyzkoušejte naše ubytování. Zaručíme se Vám za ochotu svých zaměstnanců. Jsme vybaveni elektrickými přípojkami pro běžné elektrické spotřebiče. Doporučujeme vám strávit svou letní dovolenou v našem pěkném kempu. Nabídka zahrnuje také možnost přistýlky. Z dovolené na naší chalupě si přivezete spoustu zajímavých zážitků. Zajišťujeme různé wellness pobyty. Pro aktivně založené nabízíme spoustu sportovních pobytů. V rámci naší nabídky máme k dispozici též ubytování vhodné především pro rodinné pobyty. Zveme vás do našeho pěkného prostředí k relaxačnímu pobytu. Nabízíme řadu rekondičních pobytů na míru. Rezervujte si u nás včas vhodný termín pro školní pobyt. Naši hosté si mohou zaplavat v krytém bazénu. K dispozici je vám i náš oblíbený bar. Ve volném čase si můžete půjčit lodičku. Do našeho ubytovacího areálu patří i oblíbené hřiště. Zajišťujeme pobyty zaměřené na turistiku. V našem okolí jsou skvělé podmínky pro lyžování. Zaplavte si v našem vlastním bazénu. Hostům nabízíme také možnost příjemného posezení pod pergolou. Naše firma disponuje také možností používat gril. Parkování máte volně k dispozici. Využijte naší nabídky a zahrajte si šipky. Užívejte si příjemné relaxace v prostorné vaně. Nabízíme výborné jídlo za nízké ceny. Hosté mají volně k užívání sociální zařízení v našem objektu. Nabízíme ubytování pro pracovní i soukromé příležitosti. Nabízíme vám kvalitní ubytovací služby pro vaši dovolenou. Přijďte si k nám vychutnat dobrou snídani. Chcete-li být pánem svého času, doporučíme vám ubytování s polopenzí. Sjednejte si výhodné ubytování v našem penzionu.

Kontaktní údaje:

Strážné 205
54352 Strážné

 
Telefon: +420499434209
E-mail: info@alpskydum.eu

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:

Poptávka bude odeslána firmě až po schválení administrátory, což obvykle trvá 1-3 dny.


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Aichelburg, s.r.o. - Penzion pod Hrádkem

Nabízíme vám také levné ubytování. Využijte naší nabídky v rámci wellness pobytu. Naše sportovní pobyty rádi přizpůsobíme vašim představám. Budeme rádi využijete-li naši nabídku rodinných pobytů. Zveme vás do našeho pěkného prostředí k relaxačnímu pobytu. Příznivci aktivního odpočinku si jistě vyberou z našich Můžete využít také možnosti pobytu pro školy. Využijte jedinečné možnosti ubytování na vybavené chalupě. Ve všech našich ubytovacích zařízeních je samozřejmě zavedena elektřina.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Ivana Poláková - Penzion Na Bystřici

Ubytování právě u nás je zárukou komfortu a pohodlí. Využijte možnosti ubytovat se ve velmi příjemném prostředí. Výlety do okolí a poznání okolní krajiny jsou součástí našich služeb. Spolehněte se na naši ochotu Vám kdykoli pomoci. Užijte si dovolenou nebo prodloužený víkend v našem penzionu. Nabízíme vám možnost ubytování v našich prostorách..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

YMCA Setkání - Dům Setkání

Nabízíme možnost ubytování. Ubytování na chalupě bude ideální pro váš odpočinek. Kromě ubytovacích služeb zajišťujeme také pobyty pro školy. Z naší nabídky si dovolujeme upozornit na možnost objednání rekondičních pobytů. Vezměte k nám své blízké na relaxační pobyt. Pořádáme také skvělé rodinné pobyty. Jsme vybaveni i pro ubytování při sportovních pobytech. Vyberte si z naší nabídky wellness pobyt na míru.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Milan Ringel - Pension Kovárna

Potřebujete-li se ubytovat, naše firma je vám k dispozici. Nabízíme komfortní apartmány za skvělé ceny. Ubytovaným hostům je volně přístupný i bazén. Pro naše ubytované hosty je k dispozici pěkné hřiště. V rámci našich služeb nabízíme rovněž nadstandardní ubytování.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku