Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Miroslav Radionov - Tetřeví boudyČerný Důl

Naše společnost poskytuje ubytování a další služby s ním spojené. Připravíme vám naši společenskou místnost pro jakoukoliv příležitost. S elektrickými přípojkami můžete u nás počítat. V našem vybaveném kempu se vám určitě bude líbit. Nabízíme pokoje s možností přistýlky. Pro vaše osvěžení máte na pokojích vybavený minibar. U nás si vyberete z široké nabídky ubytování, včetně chalup. Součástí našich služeb jsou též wellness pobyty. Pořádáme také oblíbené sportovní pobyty pro každého. Zaměřujeme se na kvalitní nabídku rodinných pobytů. Vezměte k nám své blízké na relaxační pobyt. Zajišťujeme kompletní servis pro rekondiční pobyty. V oblasti nabídek se zaměřujeme na pobyty pro školy. Stylově zařízený bar se těší na vaši návštěvu. Kdykoliv si u nás můžete zahrát oblíbený kulečník. Svůj volný čas můžete vyplnit i hraním šipek. Máme pro vás další služby zahrnující též zapůjčení lodičky. Pro lyžaře je naše ubytování ideální volbou. Wifi připojení je samozřejmostí. Vynikající pokrmy můžete ochutnat v naší vyhlášené restauraci. V rámci ubytování nabízíme i kuchyň. Nabízíme krátkodobé i dlouhodobější ubytování v pěkném hotelu. Apartmány pro všechny náročné hosty. Nabízíme ubytování v moderně a vkusně zařízeném penzionu. V koupelně hosté najdou prostornou vanu. Využijte možnosti našich výhodných pobytů s plnou penzí. V naší restauraci si vychutnáte skvělou polopenzi. Nabízíme kvalitní jídlo za příznivou cenu. Abyste se u nás cítily jako doma, máte k dispozici televizi. Poskytujeme širokou nabídku ubytování. Nekuřácké prostředí našeho ubytování je samozřejmostí. Svým hostům nabízíme také využití kuřáckých prostor. Vyberte si u nás z pestré nabídky snídaní. Objednejte si ubytovaní na naší chatě ještě dnes.

Kontaktní údaje:

Černý Důl 380
54344 Černý Důl

 
Telefon: +420499896312
E-mail: info@tetreviboudy.com

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:

Poptávka bude odeslána firmě až po schválení administrátory, což obvykle trvá 1-3 dny.


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Jiří Hladík - Penzion Zvonička

Naše firma disponuje širokou nabídkou ubytování. V blízkosti našich ubytovacích služeb najdete přírodu. Naše ubytování zahrnuje samozřejmě také elektrické přípojky. U nás v baru si můžete dát výborné pití. Nabídka našeho kempu vás přesvědčí o vhodném místě pro váš letní pobyt. Zajistěte si ubytování i s možností přistýlky. Nabízíme strávení dovolené pod střechou chalupy. Zajišťujeme wellness pobyty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

YMCA Setkání - Dům Setkání

Nabízíme možnost ubytování. Ubytování na chalupě bude ideální pro váš odpočinek. Kromě ubytovacích služeb zajišťujeme také pobyty pro školy. Z naší nabídky si dovolujeme upozornit na možnost objednání rekondičních pobytů. Vezměte k nám své blízké na relaxační pobyt. Pořádáme také skvělé rodinné pobyty. Jsme vybaveni i pro ubytování při sportovních pobytech. Vyberte si z naší nabídky wellness pobyt na míru.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Stanislav Sedláček - Habr Trutnov - Pension Habr

Nabízíme vám ekonomicky dostupné ubytování prostřednictvím našich služeb. K volnému užívání je vám přístupná i společenská místnost. Pro spokojenost našich hostů nabízíme televizi. Využijte naší nabídky výhodného ubytování se sociálním zařízením. Nabízíme komfortní ubytování v atraktivní lokalitě. Hostům je k dispozici snídaňové menu. Stravování vám rádi zajistíme ve formě polopenze. Můžeme vám slíbit báječné podmínky pro lyžování.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Ivana Poláková - Penzion Na Bystřici

Ubytování právě u nás je zárukou komfortu a pohodlí. Využijte možnosti ubytovat se ve velmi příjemném prostředí. Výlety do okolí a poznání okolní krajiny jsou součástí našich služeb. Spolehněte se na naši ochotu Vám kdykoli pomoci. Užijte si dovolenou nebo prodloužený víkend v našem penzionu. Nabízíme vám možnost ubytování v našich prostorách..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku