Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Auto PVP, s.r.o.- autopůjčovnaHrádek-Nová Huť

Poskytujeme bohatou nabídku v oblasti auto moto. Naše půjčovna vás překvapí svými výhodnými cenami za zapůjčení vozidel. U nás si můžete pořídit použitý náhradní díl pro Váš automobil za příjemnou cenu. Náš servis nabízí i prodej levných autodílů. Pro naše klienty zajišťujeme také prodej plechových disků. Součástí našeho sortimentu jsou i ocelové disky. Najdete u nás mimo dalšího i službu prodeje litých disků. U nás můžete zakoupit i hliníkové disky. Mnoho zákazníků využilo našeho prodeje náhradních dílů. Přinášíme vám prodej kvalitních náhradních dílů na všechny vozy. U nás nabízíme kvalitní servis vozidel. V rámci naší nabídky prodáváme i lakovací materiál.

Kontaktní údaje:

Rokycanská 220
33842 Hrádek-Nová Huť

 

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:

Poptávka bude odeslána firmě až po schválení administrátory, což obvykle trvá 1-3 dny.


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Sinekura CZ, s.r.o.- autoservis

Zaměřujeme se na rozsáhlou nabídku v oblasti auto moto. Jsme poctivou firmou, která zná požadavky svých klientů. Za všech okolností k vám budeme přistupovat profesionálně. Naše firma, která poskytuje auto-moto služby, je velice oblíbená. Zabýváme se profesionální výměnou autoskel. Díky nám pro vás nebude STK strašákem, ale hračkou..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

A.T. Auto, spol. s r.o. - Servis Chrysler, Jeep

Naše nabídka v oblasti auto moto je velmi široká. Rádi vás přivítáme na přednáškách a besedách, které pro naše klienty pořádáme. V naší autoškole máte možnost platby kurzovného i na splátky. Pro samoživitelky jsme připravili možnost slev na naše kvalitní auto-moto služby. Naše firma se zabývá prodejem levných autodílů. Sháníte použité náhradní díly na váš automobil, přijďte si vybrat k nám. V naší provozovně nabízíme také prodej autokosmetiky. Motorová nafta patří také k námi nabízenému zboží k prodeji.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Antonín Lang - klempířství

Naše firma poskytuje rozsáhlou nabídku v oblasti auto moto. Nabízíme bohatý výběr použitých náhradních dílů. Nabízíme levné autodíly na všechna vozidla. Zabýváme se prodejem plechových disků. Nenechte si ujít naši nabídku na prodej ocelových disků. Zabýváme se prodejem spolehlivých litých disků na automobily. Hliníkové disky u nás mají stále výhodné ceny. Poskytujeme komplexní služby v oblasti prodeje náhradních dílů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Jiří Liška- autoservis

U nás najdete nabídku v oblasti auto moto. Zakládáme si také na tom, aby naše služby byly moderní. Provádíme auto-moto služby s ochotou. Specializujeme se na profesionální výměnu autoskel. Zajistíme vám pravidelné technické prohlídky vašeho vozidla v prostorách naší STK.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku