Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

PAPARAZZI BAROstrov

Zajistíme Vám provozování baru. V našem baru můžete strávit pohodový večer s ochotnou obsluhou a velkým výběrem nápojů. Zakládáme si na ochotě personálu. Máme připraveno občerstvení i pro ty největší hladovce. Nevíte-li co s načatým večerem, přijďte si k nám zahrát kulečník. Pokud není hudba dle vašeho gusta, můžete změnit její výběr na jukeboxu.

Kontaktní údaje:

Staré nám. 1290
36301 Ostrov

 
Telefon: +420776689692
E-mail: mari.lo@seznam.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Marta Petrželková

V rámci provozování našeho baru se snažíme vyhovět přáním a požadavkům našich zákazníků. V našem baru jsme pro vás připravili zajímavou nabídku teplých i studených nápojů. Rádi budete vzpomínat na chvíle strávené u nás v příjemném prostředí. Poskytujeme kvalitní pohostinské služby. Hosté našeho baru si užívají občerstvení i obsluhu na úrovni. Vychutnejte si výborné alkoholické drinky za nejlepší ceny. Vyberte si ze široké nabídky nealkoholických nápojů..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Martin Čabala

Díky kvalitní práci odvedené při provozování našeho baru se nám podařilo vytvořit příjemné místo s ochotnou obsluhou a stálými hosty. Útulné, příjemné prostředí a ochotní pracovníci, to z nás dělá vyhledávaný bar. Náš stylový bar nabízí prvotřídní výběr nápojů. Naše občerstvení vám přijde k duhu. Náš bar nabízí výborné jídlo, vstřícnou obsluhu a příjemné prostředí. V našem baru pracujeme exkluzivně s produkty nejvyšší kvality..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Santera Karlovy Vary, s.r.o.

Provozování baru bude díky nám jednoduché. Pro zákazníky našeho baru jsme vytvořili zajímavý sortiment nápojů. V našem baru jsme pro zákazníky připravili příjemné posezení spojené s kvalitní obsluhou a lahodnými nápoji. Pro zákazníky našeho baru jsme vytvořili zajímavou nabídku občerstvení a příjemné posezení. Chvíle prožité v příjemném prostředí je to, co vám můžeme nabídnout. Jsme připraveni ochotně řešit vaše požadavky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

TIPGAMES a.s.

Naše společnost se zabývá provozováním baru. Občerstvení je součástí našich služeb. V našem baru dbáme nejenom na široký sortiment podávaných nápojů, ale i na příjemnou a ochotnou obsluhu. U nás máme nejširší nabídku míchaných drinků, long drinků včetně alkoholických. Představujeme vám nabídku nealkoholických nápojů. Zákazníci našeho sportbaru oceňují špičkové vybavení, příjemnou obsluhu a velký sortiment nápojů. Přijďte s přáteli zahrát si ruletu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku