Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Jiří Bažant- Masážní salónHrádek nad Nisou

Připravili jsme pro vás akční nabídku služeb pro péči o celé tělo. Nabízíme vám služby velkoobchodu v oboru služeb péče o tělo. Poskytujeme profesionální služby v oboru péče o tělo. Využijte služeb našeho maloobchodu se zbožím ze sortimentu péče o tělo. Nabízíme masáže. Díky laserovému ošetření vlasové pokožky výrazně zlepšíme vaše problémy s vypadáváním vlasů.

Kontaktní údaje:

Liberecká 617
46334 Hrádek nad Nisou

 
E-mail: masaze-jb@email.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Mgr. Michal Ondrej - Masážní salón

Připravili jsme pro vás nabídku dárkových poukazů. Využijte služeb našeho maloobchodu se zbožím ze sortimentu péče o tělo. Využijte nabídku našeho velkoobchodu se sortimentem přípravků pro péče o tělo. Zaměřujeme se na profesionální masáže. Metoda laserového ošetření pokožky vlasů v naší klinice je vhodná pro muže i ženy. Věnujeme se kvalitním sportovním masážím. Příjemné antistresové masáže provádíme za příznivé ceny..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Ludmila Spáčilová- Masážní salón

Využijte naší mimořádné nabídky na nabídku služeb pro péči o krásu. Využijte našeho kvalitního sortimentu k péči o tělo s velkoobchodními výhodami. Využijte ucelené nabídky našich služeb. Seznamte se také s našimi službami v oblasti prodeje. Zaměstnanci našeho maloobchodu vám ochotně poradí s výběrem. Přijďte k nám na skvělé masáže..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Dagmar Šlechtová - Masáže

Využijte výhodnou nabídku služeb péče o zdraví. Využijte našeho kvalitního velkoobchodního sortimentu k péči o tělo. Využijte výhodné nabídky našeho maloobchodu. Rádi vám poskytneme široký sortiment služeb. U nás vám zajistíme také prodejní služby.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Vladimír Zajíc, masaže

Pečujte o celé tělo s našimi komfortními službami. Specializujeme se na prodejní služby maloobchodu. Seznamte se také s našimi službami v oblasti prodeje. Specializujeme se na masáže. Naše klinika zaručuje při laserovém ošetření maximální efekt a minimální traumatizaci vlasové pokožky. Buďte zase svěží po aplikaci zábalu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku