Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Příbrazský PlaváčekPříbraz

Náš spolek pořádá sdružení lidí. U nás se můžete spolehnout na seriózní jednání. Při naší práci se setkáváme s velkou ochotou lidí podílet se na naší činnosti. Naše sdružení nabízí i poradenství. Program na našich zájmových setkáváních je k dispozici všem členům našeho sdružení.

Kontaktní údaje:

23
37802 Příbraz

 
Telefon: +420724132556, +420605745664
E-mail: pribrazskyplavacek@centrum.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Pěvecký sbor Pěslav - Ozvěna

Snahou našeho spolku je sdružení lidí různých zájmů. Organizujeme společná setkávání. Ochota vůči členům je v našem sdružení samozřejmostí. Zaměřujeme se na poradenství a další formy služeb. Serioznost je naší devizou.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Agentura Česká Kanada

Pořádáme sdružení podobných lidí. Naše organizace díky svým aktivitám a oblasti zaměření, získala celou řadu členů, kteří ochotně tráví čas společnými aktivitami. Vedení naší organizace podporuje serioznost a ochotu členů. Naše organizace poskytuje i odborné poradenství. Pořádáme akce a pravidelné setkávání nejen dětí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Diakonie ČCE-středisko Rolnička

U nás se sdružují lidé podobných zájmů. Setkávejte se s lidmi podobných zájmů v rámci našeho spolku. Jsme specialisté na poradenství v oblasti občanských sdružení. Vaše přání v rámci našeho spolku vyřizujeme vždy maximálně seriózně. Naší hlavní prioritou je maximální ochota vůči našim členům a jeho požadavkům.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Klub HÁ-LÁS

Rádi Vás uvítáme ve sdružení lidí s podobnými zájmy. Nabízíme možnost společného setkávání. Ujišťujeme Vás, že naše organizace je velice seriózní. Naši činnost tvoří také poradenství. Náš spolek Vám garantuje ochotu pomoci.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku