Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Příbrazský PlaváčekPříbraz

Náš spolek pořádá sdružení lidí. U nás se můžete spolehnout na seriózní jednání. Při naší práci se setkáváme s velkou ochotou lidí podílet se na naší činnosti. Naše sdružení nabízí i poradenství. Program na našich zájmových setkáváních je k dispozici všem členům našeho sdružení.

Kontaktní údaje:

23
37802 Příbraz

 
Telefon: +420724132556, +420605745664
E-mail: pribrazskyplavacek@centrum.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:

Poptávka bude odeslána firmě až po schválení administrátory, což obvykle trvá 1-3 dny.


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Hamerský potok o.s.

Zveme vás do našeho sdružení lidí stejných zájmů. V rámci našeho spolku nabízíme mimo jiné také opravdu seriózní a vstřícný přístup, který oceníte. Celá naše organizace má velice ochotný přístup. Nabízíme možnost příjemných setkávání. Poradíme a vysvětlíme vám veškeré nejasnosti.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Diakonie ČCE-středisko Rolnička

U nás se sdružují lidé podobných zájmů. Setkávejte se s lidmi podobných zájmů v rámci našeho spolku. Jsme specialisté na poradenství v oblasti občanských sdružení. Vaše přání v rámci našeho spolku vyřizujeme vždy maximálně seriózně. Naší hlavní prioritou je maximální ochota vůči našim členům a jeho požadavkům.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Konfederace politických vězňů České republiky

Zapojte se také do sdružení lidí podobných zájmů. Nabízíme možnost společného setkávání. Naše společnost se věnuje také poradenské činnosti. Očekávejte od nás naprosto seriózní chování. Naše organizace se ochotně a s nadšením účastní realizace nejrůznějších projektů zaměřených na oblast našeho zájmu. Naše sdružení pořádá výstavy..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Klub HÁ-LÁS

Rádi Vás uvítáme ve sdružení lidí s podobnými zájmy. Nabízíme možnost společného setkávání. Ujišťujeme Vás, že naše organizace je velice seriózní. Naši činnost tvoří také poradenství. Náš spolek Vám garantuje ochotu pomoci.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku