Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Tělovýchovná jednota DYNAMO OLEKSOVICEOleksovice

V oblasti sdružení lidí nabízíme odborné práce. Budeme s vám jednat na úrovni a seriozně. Pořádáme mnohá společná setkávání. Poradíme a vysvětlíme vám veškeré nejasnosti. Ochotně spolupracujeme.

Kontaktní údaje:

236
67162 Oleksovice

 
Telefon: +420515271413, +420607851281

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:

Poptávka bude odeslána firmě až po schválení administrátory, což obvykle trvá 1-3 dny.


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Tělocvičná jednota Sokol Rosice

V rámci našeho spolku se snažíme o sdružení lidí. Naše organizace sdružuje členy, kteří se setkávají ve svém volném čase za účelem aktivit a činností pod naší záštitou. Na serióznost našeho svazu se můžete spolehnout. Již dlouhá léta se zaměřujeme na poradenské služby. Ochotně vám pomůžeme a poradíme. Pokoušíme se o maximální sportovní činnost..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Tělocvičná jednota Sokol Moravské Bránice

Fungujeme jako místo ke sdružení lidí. Pověření lidé naší organizace Vám poskytnou odborné poradenství. V našem sdružení si zakládáme na serioznosti. Zajistíme vám setkávání s lidmi podobných zájmů. Vážíme si ochoty našich členů věnovat svůj volný čas naší práci. I vy můžete využít náš spolek na sportovní činnost..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Tělocvičná jednota Sokol Studenec

Cílem tohoto sdružení lidí je získávat finanční prostředky na podporu našich aktivit vlastní činností a z veřejných dotací. Od nás můžete čekat seriózní vystupování. Úspěchy našich nohejbalistů mluví za vše. Zamilujete si sportovní činnost našeho spolku. Pokud milujete florbal, přidejte se k nám.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Orel jednota Znojmo

Jsme sdružení lidí, které během roku připravuje a pořádá akce pro své členy i ostatní veřejnost. Využijte možnost setkávat se s lidmi podobných zájmů. S maximální ochotou se u nás setkáte na každém kroku. Členy naší organizace jsou pouze seriózní lidé. Zaručujeme Vám kvalitní poradenství v oblasti svazů a spolků.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku